۱۰ گام برای میلیونر شدن تا ۳۰ سالگی

گرانت کاردون ، یک متخصص فروش بین المللی که توسط نیویورک تایمز به عنوان پرفروش ترین ناشر شناخته شده است ، یکی از موفق ترین کارآفرینان در جهان است. نمایش رادیویی این مرد ثروتمند ، Cardone Zone ، یکی از محبوب ترین برنامه های رادیویی است.

وی یکی از بنیانگذاران سه شرکت Cardon Enterprise ، Cardon Real Estate Holding و Cardon Group است. وی نظرات تخصصی خود را در زمینه فروش و تجارت به عنوان یک فرد موفق برای ایجاد انگیزه در مردم در پنج جلد منتشر کرد.

کتاب های وی شامل Rescue Sales ، Trouble Guide ، If You Don’t You First The Last To Die (تحمل اول) ، قوانین ۱۰X ، و فروش یا حراج است.

به تازگی ، کاردون مقاله ای در مورد سایت معروف کارآفرینی نوشت که ۱۰ راز میلیونر شدن را به شما می آموزد. در ادامه نکات این نویسنده سرمایه دار را می خوانیم. ثروتمند شدن و میلیونر شدن همیشه تابو بوده است. برای اکثر مردم میلیونر شدن و ثروتمند شدن قبل از ۳۰ سالگی یک خیال است تا یک واقعیت.

اما از نظر منطقی این فقط یک خیال نیست ، امکان پذیر و مقرون به صرفه است. من در سن ۲۱ سالگی از دانشگاه فارغ التحصیل شدم ، تقریباً ورشکست شدم و تا مرز خرخر قرض کردم. اما در سن ۳۰ سالگی میلیونر شدم. در سن ۲۱ سالگی هرگز فکر نمی کردم که اینقدر ثروتمند باشم.

نه اینکه آرزو نداشته باشم ، بلکه همیشه به فکر یافتن کاری برای حمایت از خودم افتاده ام. وقتی زندگی ام بهتر شد و من یک سرمایه دار شدم ، همیشه در ذهنم بود که در این مدت چه کاری انجام می دهم و چه عواملی باعث موفقیت من شده است.

اکنون می خواهم ۱۰ قدم را با شما در میان بگذارم تا مطمئن شوید تا ۳۰ سالگی میلیونر می شوید. این می تواند به شما کمک کند.

۱٫ به دنبال پول بروید

در دنیای اقتصاد امروز شما چاره ای جز میلیونر شدن ندارید. دوران پیگیری درآمد و تضمین و دستیابی به سعادت آن به پایان رسیده است. دیگر نمی توان در یک دفتر کار کرد و سخت کار کرد و موفق شد.

اکنون همه باید یک نقشه راه داشته باشند تا سرمایه دار شوند و طبق برنامه عمل کنند. اولین قدم برای میلیونر شدن این است که درآمد خود را افزایش دهید و همیشه این افزایش را در ذهن داشته باشید و آن را هر روز با خود تکرار کنید.

۹ سال پیش ، درآمد من ۳۰۰۰ دلار در ماه بود و اکنون به ۲۰۰۰۰ دلار در ماه رسیده است. از امروز به دنبال پول باشید. این شما را مجبور می کند تا درآمد خود را کنترل کنید و فرصت هایی پیدا کنید.

افزایش درآمد به این معنی است که شما باید هر روز به فکر منبع جدیدی از درآمد باشید ، نه تنها میزان فروش خود را در هر شغل افزایش دهید ، بلکه روش های کسب درآمد خود را نیز افزایش دهید.

۲٫ تظاهر نکنید؛ واقعاً ثروتمند شوید

تا زمانی که درآمد خوبی کسب نکردم اولین ماشین یا حتی اولین ساعت لوکس خود را خریداری نکردم. من این کار را برای خودم انجام دادم وقتی چندین منبع درآمد مطمئن داشتم. حتی وقتی میلیونر شدم ، ماشین قدیمی ام را رانندگی کردم.

تلاش برای ثروتمند شدن به شما اضافه نمی کند یا حتی دیگران فکر نمی کنند شما ثروتمند هستید. سعی کنید به خاطر محیط کار خود شناخته شوید ، نه درخششی که به زندگی می دهید.

۳٫ صرفه جویی در سرمایه گذاری ها ، نه موارد اضطراری

تنها دلیل پس انداز استفاده از آن برای سرمایه است. پس انداز خود را در یک حساب امن و غیرقابل دسترسی قرار دهید. هرگز از این حساب برای کارهای دیگر حتی در موارد اضطراری استفاده نکنید.

این شما را مجبور می کند اولین قدم را دنبال کنید. این به این معنی است که به جای اعتماد به پس انداز ، به دنبال درآمد دیگر برای شرایط اضطراری و سایر نیازها باشید. تا به امروز ، من تقریباً سالی دو بار ورشکسته شده ام. دلیل آن این است که پول اضافی خود را در حسابی گذاشتم که به آن دسترسی ندارم.

این سرمایه باید برای شما درآمدزایی کند ، نه اینکه فقط مجروحان را مداوا و از بین ببرد. به خاطر داشته باشید که اگر این سرمایه در دسترس شما نیست و برای شما درآمدزایی ندارد ، در آینده ممکن است چالش های مالی داشته باشید که به جز رویاهایتان با درآمد روزانه حل نمی شوند.

تصور کنید اگر آن پول را خرج کرده اید ، غذای خانه را کشته اید و اکنون کسی نیست که بتواند شما را تأمین کند. یا تصور کنید که هر سال گاوی در خانه دارید که هر ساله شیر می دهد و به شما یک گوساله می دهد ، ممکن است این فروش سقفی روی سر شما باشد ، اما مطمئنا فردای روز فروش گرسنه خواهید بود.

۱۰ گام برای میلیونر شدن تا ۳۰ سالگی

۴- از وام های بلا استفاده خودداری کنید

برای خود قانونی تنظیم کنید که نباید هیچ نیروی پولی را که به درد شما نمی خورد ، قرض کنید. من برای خرید ماشین پول قرض کردم زیرا این پول برای من پول به دست آورد.

اکثر افراد برای تحقق بخشیدن به رویاهای کوچک خود وام می گیرند ، سالها اقتصاد آنها را به چالش کشیده است ، خرید ماشین ، خرید تلویزیون LCD یا حتی مسافرت دلیل خوبی برای گرفتن وام نیست.

این وام باید سرمایه تولید مثلی شما را افزایش دهد ، نه فقط بدهی های شما ، تا به اصطلاح سرگرمی را به زندگی شما بیفزاید. افراد ثروتمند تنها در صورتی وام می گیرند که بخواهند روی آنها سرمایه گذاری کنند و منبع درآمد خود را افزایش دهند. فقرا برای خرید چیزهایی که ثروتمندتر افراد ثروتمند است وام می گیرند.

۵٫ با پول مانند یک عاشق حسود رفتار کنید

میلیون ها نفر برای آزادی مالی تلاش می کنند ، اما فقط کسانی که آزادی را در اولویت خود قرار می دهند میلیون ها نفر می شوند. برای ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن ، باید این را اولویت خود قرار دهید.

پول مثل یک عاشق حسود است. او را نادیده بگیرید ، او شما را نادیده می گیرد ، حتی شاید بدتر از شما. او شما را رها می کند و به سراغ شخصی می رود که پولش در اولویت است. پول نزد کسی می ماند که پول را دوست دارد و قصد دارد آن را نگه دارد. خود را بدون نیاز به درآمد پیدا کنید ، پول از شما دور می شود

۶٫ پول هرگز نمی خوابد

پول از زمان ، برنامه ریزی یا تعطیلات چیزی نمی داند. بنابراین شما هم آنها را فراموش می کنید. پول را افرادی که چارچوب های قوی دارند دوست دارند. وقتی ۲۶ ساله بودم ، تا ساعت هفت در یک فروشگاه باز کار می کردم ، اما همیشه تا ساعت ۱۱ شب می توانستید من را بیشتر از حد معمول بفروشید.

هرگز سعی نکنید باهوش ترین و خوش شانس ترین فرد باشید. تا جایی که می توانید کار کنید تا مطمئن شوید بیشترین کار را انجام می دهید. بیشتر کار کنید ، به شرط آنکه درآمد بیشتری کسب کنید. هرگز خود را در موقعیتی که کار می کنید قرار ندهید ، اما انتظار درآمد برای خود را نداشته باشید.

۷٫ فقر مهم نیست

من یک بار فقیر بودم و احساس خیلی بدی داشتم. من همیشه پول کافی داشته ام و این برای من واقعاً دردناک بود. شما باید تمام ایده ها و مشکلاتی که منجر به فقر شما می شوند را از بین ببرید.

به گفته بیل گیتس ، این تقصیر شما نیست که فقیر به دنیا آمده اید ، اما اگر فقیر بمیرید ، هیچ کس مقصر نیست جز شما. شما باید کلمه فقر را برای خود بی معنی کنید. فقط باید در کمکی که به دیگران می کنید بیشتر مراقب باشید.

۸٫ یک مربی میلیونر پیدا کنید

بیشتر ما متولد طبقه متوسط ​​یا ضعیف جامعه هستیم و همیشه به محدودیت ها و ایده های همان گروه پایبند هستیم. من همیشه کارهای میلیونرها را مطالعه می کنم و دو بار این کار را برای خودم انجام می دهم.

یک مربی شخصی میلیونر برای خود پیدا کنید و همیشه کارهای آنها را مطالعه کنید. بیشتر افراد ثروتمند بسیار سخاوتمند هستند و دانش و منابع خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. ایده ها و افکار یک میلیونر ممکن است برای شما یک تجارت نباشد اما قطعاً می تواند شما را در مسیر کسب و کار فعلی خود سوق دهد. ایده های خوب همیشه ذهن را باز می کنند.

۹٫ از پول خود برای بالا بردن وزنه های سنگین استفاده کنید

سرمایه گذاری در واقع تبدیل شدن به یک جام مقدس میلیون ها نفری. برای موفقیت باید این جام را بشکنید. این واقعیت را ایجاد کنید که سرمایه شما برای درآمدزایی بیشتر از کار شما نیاز دارد.

اگر درآمد اضافی نداشته باشید ، نمی توانید سرمایه گذاری کنید. دومین مکانی که من راه اندازی کردم شرکتی بود که از من ۵۰ هزار دلار برای سرمایه گذاری درخواست کرد. این شرکت طی ۱۰ سال گذشته ماهیانه ۵۰،۰۰۰ دلار درآمد کسب کرده است.

سرمایه گذاری سوم من در املاک و مستغلات بود ، جایی که من با ۳۵۰،۰۰۰ دلار شروع کردم ، که تقریباً قسمت عمده ای از دارایی های من بود. اما امروز هم این سرمایه را دارم و برای من درآمدزایی دارد.

سرمایه گذاری تنها دلیل برداشته شدن اقدامات دیگر برای میلیونر شدن است و پول شما باید – باید – کار کند و وزنه های سنگین را برای شما بلند کند.

۱۰٫ برای ۱۰ میلیون دلار قدم بردارید ، نه ۱ میلیون دلار

تنها اشتباه مالی که در زندگی ام مرتکب شدم این بود که به اندازه کافی بزرگ فکر نمی کردم. من شما را تشویق می کنم که به بیش از یک میلیون دلار فکر کنید. در این کره خاکی گرسنگی پول وجود ندارد ، فقط تعداد کمی از مردم فکر می کنند که آنها به اندازه کافی بزرگ هستند.

آنقدر بزرگ که شاید اگر به دیگران بگویید ، آنها فکر کنند شما دیوانه هستید. آرزوها باید بزرگ و باورپذیر باشند. آنها باید شخص را آزار دهند. نگران این که به این آرزو نرسیده است. اگر اینگونه باشد ، او هر ساعت آن را دنبال می کند و به عنوان قسطی که باید پرداخت شود ، در مورد آن بال می زند.

این ۱۰ مرحله را دنبال کنید ، من تضمین می کنم ثروتمند خواهید شد. سعی کنید از افرادی که می گویند آزادی مالی حرص ذاتی است اجتناب کنید. از برنامه های پولدار شدن یک شبه ، قاب داشتن و هرگز تسلیم شدن خودداری کنید و وقتی این کار را می کنید و میلیونر می شوید ، مشتاق کمک به دیگران باشید و به میلیونر شدن به همه کمک کنید.

منبع:

http://www.kelkedanesh.com/19742-گام-برای-میلیونر-شدن-سالگی.html

———————–.

برای کمک به شما در میلیونر شدن قبل از ۳۰ سالگی ، در اینجا ۱۱ نکته از افرادی که در جوانی میلیونر شده اند و در مورد صدها میلیونر خودساخته خوانده اند آورده شده است. ما نمی توانیم به شما میلیونر تضمین کنیم ، اما به شما آسیب نمی رساند:

۱- روی درآمد تمرکز کنید

گرانت کاردونه که در ۲۱ سالگی ورشکست شد و توانست قبل از ۳۰ سالگی یک میلیونر خودساخته شود ، نوشت: “شرایط اقتصادی امروز نمی تواند مانع از میلیونر شدن شما شود”.

تکرار کن درآمد من ۳۰۰۰ دلار در ماه بود ، نه سال بعد ۲۰۰۰۰ دلار در سال. اگر در حال تعقیب پول هستید ، این امر شما را مجبور به کنترل درآمد و دیدن فرصت ها می کند. “درآمدزایی بیشتر معمولاً آسانتر از کار است ، اما اکثر مردم فرصت دارند.

۲- جریان‌های چندگانه مختلف از درآمد ایجاد کنید

یکی از راه های کسب درآمد بیشتر این است که درآمد خود را افزایش دهید. توماس کورلی در مطالعه ۵ ساله خود میلیونرهای خودساخته را یافت که اکثر آنها دارای جریان درآمد چندگانه هستند: ۶۵٪ سه جریان ، ۴۵٪ چهار جریان و ۲۹٪ ۵ جریان بیشتر یا بیشتر دارند.

این جریان های اضافی شامل اجاره ملک ، سرمایه گذاری در بورس سهام و مالکیت شریک در شرکت های تابعه است. وی نوشت: “به نظر می رسد سه جریان درآمد رقم جادویی میلیونها نفری است که خود ساخته اند ، اما هرچه جریانهای بیشتری در زندگی ایجاد کنید ، از امنیت مالی بیشتری برخوردار خواهید بود.”

 

۳- برای سرمایه‌گذاری پس‌انداز کنید؛ برای پس‌انداز، پس‌انداز نکنید

“تنها دلیل صرفه جویی در هزینه ، سرمایه گذاری آن است. پس انداز خود را در حساب های امن قرار دهید. هرگز حتی در صورت لزوم از این حساب ها برای هر چیزی استفاده نکنید. این به شما امکان می دهد مرحله اول (افزایش درآمد) را ادامه دهید.”

هدف از پس انداز مداوم این است که این کار را به صورت خودکار انجام دهید. خوبی این است که شما حتی رنگ این پول را نمی بینید و یاد می گیرید زندگی خود را بدون آن اداره کنید.

۴- قاطع و مصمم باشید

تاکر هیوز ، میلیونر ۲۲ ساله گفت: “از خستگی در تصمیم گیری خودداری کنید. توجه یک منبع محدود روزانه است و می تواند مانعی برای بهره وری باشد. اگر از نظر روانی قدرت داشته باشید فرقی نمی کند.”

با گذشت زمان ، همیشه یک آستانه وجود دارد که در آن می شکنید و بقیه تلاش برای روز کمتر از حد مطلوب است. آنها تکرار می شوند. برنامه ریزی کنید تا بتوانید کارهای ساده تری را به طور خودکار انجام دهید.

“هیوز تنها کسی نیست که به عزم راسخ و گسترش آن اعتقاد دارد. پس از بررسی ۵۰۰ میلیون نفر ، ناپلئون هیل دریافت که همه میلیونرها از این ویژگی برخوردارند.

۵- خودنمایی نکنید، خودتان را نشان دهید

کاردان نوشت: “من اولین ساعت و اتومبیل گران قیمت خود را خریداری نکردم تا زمانی که تجارت و سرمایه گذاری من درآمد زیادی را به وجود آورد. سعی کنید به دلیل رفتار اخلاقی خود شناخته شوید ، نه با ظلم و ستم زیمبابویی هایی که می خرید.”

۶- دیدگاه خود را در مورد پول تغییر دهید

استیو سیبلد می گوید: “ثروتمند شدن با روش تفکر و کسب درآمد تعیین می شود.” میلیونر خودساخته می گوید: “رمز و راز همیشه در یک چیز است: تفکر”.

 

۷- روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید

هیوز می نویسد: “مطمئن ترین سرمایه ای که من تاکنون انجام داده ام سرمایه گذاری در آینده ام است. حداقل ۳۰ دقیقه در روز مطالعه کنید ، هنگام رانندگی به پادکست های مربوط به کار خود گوش دهید و به دنبال مربیان خوب باشید.

” شما باید یک نابغه کاملاً مرده باشید که بتواند در مورد هر چیزی ، مالی ، سیاسی یا ورزشی صحبت کند. مانند هوا از علم و دانش استفاده کنید و یادگیری را سرلوحه کارهای دیگر خود قرار دهید. ”

۸- حقوق‌های ماهیانه ثابت را رها کنید

افراد ثروتمند معمولاً رئیس آنها هستند و حقوق ماهانه خود را تعیین می کنند. “این فقط کارمندان نیستند که برای دریافت حقوق ماهانه خود وارد و خارج می شوند ، برای اکثر افراد این کندترین مسیر موفقیت و شکوفایی است که ایمن ترین راه است.

اما افراد بزرگ می دانند که خود رئیس بودن سریعترین راه برای رسیدن به آنجا است. “این ثروت است.” کسانی که در جهان مشهور هستند یک کار تجاری شروع می کنند و ثروت زیادی به دست می آورند ، اما انسان عادی به دنبال یک حقوق ثابت است و فرصت کسب ثروت زیادی را از دست می دهد.

وضعیت مالی و در مشاغل با دستمزد نسبتا پایین و سالانه باقی می ماند افزایش دستمزد

 

۹- اهداف را تعیین کنید و دستیابی به آن‌ها را تجسم نمایید

اگر می خواهید درآمد بیشتری بدست آورید ، باید هدف مشخصی داشته باشید و سپس برای دستیابی به آن برنامه ریزی کنید. پول یک باره ظاهر نمی شود ، شما باید برای آن کار کنید. افراد ثروتمند راه ثروتمند شدن را انتخاب می کنند.

میلیونر سازی خودتان به تمرکز ، شجاعت ، دانش و تلاش زیادی نیاز دارد و اگر اهداف صحیح و چشم انداز روشنی داشته باشید این امکان وجود دارد. دلیل اصلی که اکثر مردم به خواسته خود نمی رسند این است که نمی دانند چه می خواهند. ثروتمندان به وضوح می دانند که پول و ثروت می خواهند. »

۱۰- با کسانی که تحسینشان می‌کنید، در ارتباط باشید

اندرو کارنگی ، مردی که از صفر شروع کرد و به ثروتمندترین مرد آمریکا تبدیل شد ، معتقد است که تمام ثروت او بر اساس یک اصل استوار است: مغز متفکر.

راه این است که کاری انجام شود تا از افراد با استعداد پر شود ، زیرا داشتن چندین ذهن خلاق و باهوش بسیار قدرتمندتر از یک ذهن است. علاوه بر این ، ما همیشه مانند افرادی هستیم که با آنها ارتباط برقرار می کنیم ،

به همین دلیل افراد ثروتمند تمایل به معاشرت با افراد ثروتمند نیز دارند. معاشرت و افشای افرادی که موفق تر از شما هستند به شما کمک می کند تفکر خود را گسترش دهید. واقعیت این است که میلیونرها تعریف متفاوتی از پول نسبت به افراد طبقه متوسط ​​دارند و حضور در حضور آنها سود زیادی به شما خواهد داد.

۱۱- برای رقم‌های بالا هدف‌گیری کنید

بزرگترین اشتباه مالی یک شخص این است که زیاد فکر نمی کند ، توصیه می کنیم که به اعداد بالاتر فکر کنید. در این دنیای خاکی هیچ محدودیتی برای پول وجود ندارد ، ما فقط برای افرادی که بزرگ فکر می کنند محدودیتی داریم.

منبع:
cutt.ly gg.gg is.gd bit.ly

 

درباره‌ی تاپ پرشین

blank

حتما ببینید

ساخت امضا با اسم

ساخت امضا با اسم (۱۵۰ مدل)

ساخت امضا با اسم معرفی مدل های مختلف امضا همراه با نام و نام خانوادگی …

6 نظر

  1. blank

    من هم تصمیم دارم تا ۳۰ سالگی میلیونر شم ولی هیچ راهکاری ندارم

  2. blank

    با زندگی کارمندی نمیشه تا ۱۰۰ سالگی هم میلیونر شد

  3. blank

    ایشالله بهممون تا ۳۰ سالگی میلیارد بشیم و باقی عمر رو عشق و حال کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *