کارشناس داوری دیدار پرسپولیس و استقلال/ پنالتی آبی پوشان گرفته نشد؟

به گزارش “ورزش سه” ، ارزیابی رضا کرمانشاهی و چهار دستیارش جنجال زیادی به پا کرده و نظرات درباره عملکرد وی از خانه ، محل کار و گروه های تلگرامی فراتر رفته و به سومین برنامه فوتبال سیما رسیده است ؛ جایی که پس از اظهار نظر محسن ترکی در مورد صحنه مشکوک مقابل هند در محوطه جریمه پرسپولیس ، هوداد عزیزی با فیروز کریمی و سیروس مشاجره کرد و هر یک نظرات مختلفی را بیان کردند.

 

این دربی صحنه های مشکوکی داشت. از درگیری توپ با امیری در محوطه جریمه پرسپولیس گرفته تا فرار مهدی عبدی و سرنگونی وی و همچنین اعتراضات مکرر کادرفنی هر دو تیم ؛ بسیاری از کارشناسان درباره آنچه می توانید در زیر بخوانید اظهار نظر کرده اند:

 

* محمد فانعی؛ برده ای باید تبعید می شد

امیری توپ را زد: در دقایق ابتدایی مسابقه در صحنه ای در محوطه جریمه توپ به بازیکن پرسپولیس برخورد کرد و تصمیم داور برای ادامه بازی درست بود.

 

خطا در بردگی عبدی: نمی دانم چرا کرمانشاهی به بازیکن استقلال کارت زرد داد ، زیرا بدون شک اشتباه مدافع مهاجم در یک موقعیت تک به تک اخراج مستقیم است. اعتراض مربیان: در صحنه ای که داور برای اعتراضات خود به محمود فکری سرمربی استقلال کارت زرد نشان داد ، تصمیم داور نیز درست بود. اوه اوه … یک برخورد شدید بین دو بازیکن بهوجود میاد و داور سریعاً وارد صحنه میشه و به Sey جلال حسینی از تیم FC در دقیقهی ۲۷ یک کارت زرد نشون میده.

 

* سعید مظفری؛ کارت زرد روپوش درست بود

توپ به امیری اصابت کرد: در این صحنه داور بهترین تصمیم را گرفت و ادامه بازی را اعلام کرد زیرا اشتباهی در هند رخ نداد. خطا در اسارت عبدی: تصمیم داور برای صدور کارت زرد درست بود و این خطا کارت قرمز نداشت. اعتراض مربیان: –

 

* علی خوسواری؛ بازیکن پرسپولیس در شرایط عادی بود

امیری به توپ ضربه زد: در دقیقه ۹ بازی در محوطه جریمه پرسپولیس توپ به دست مدافع تیم برخورد کرد اما این بازیکن در شرایط عادی بود و هند اشتباه نکرد.

 

گل گل عبدی: مهاجم پرسپولیس پس از جدایی توپ از خودش موقعیت بسیار خوبی داشت و فاصله اش از دروازه به حدی بود که شرایط گلزنی برای او مهیا شد. بود. فکر نمی کنم قاضی در این مرحله در جای مناسب باشد و نتواند تصمیم به اخراج وی بگیرد.

کارشناس داوری دیدار پرسپولیس و استقلال/ پنالتی آبی پوشان گرفته نشد؟

لحظه فرار تماشایی مهدی عبدی که از دریچه امیرحسین حایره ثبت شد ؛ صحنه ای که در آن تصمیم متفاوت داور می تواند سرنوشت بازی را تغییر دهد.

 

اعتراض مربیان: سرمربی تیم فوتبال استقلال در دقیقه ۲۰ مسابقه اعتراضات زیادی به داور داشت و اخطار مناسبی دریافت کرد. بازیکنان و کاپیتان های هر دو تیم همچنین با داور همکاری خوبی داشتند و بازی خوبی را انجام می دادند ، اما نیمکت تیم ها معمولاً شلوغ و بسیار احساساتی بود.

 

* هادی دسفولی؛ برده ای باید تبعید می شد

امیری به توپ ضربه می زند – اشتباه گولام عبدی: در این صحنه بازیکن استقلال باید اخراج می شد و داور باید در این صحنه شجاعت داشته باشد. اعتراض مربیان: –

 

* حسین عسگری؛ امیری هند به توپ برخورد نکرد

امیری توپ را زد: خطایی رخ نداد و هند هم نبود. خطا در بند عبدی: غلامی مجبور به اخراج شد زیرا به عنوان یک مهاجم پرسپولیس موقعیت تک به تک را گرفت اعتراض مربیان: مدیریت بازی کارت زردی به مدافع پرسپولیس نشان نداد.

 

* دیوید رفعتی؛ تصمیم قاضی در صحنه هند درست بود

امیری توپ را زد: خطا نبود و تصمیم داور درست بود. خطا در بند عبدی: قاضی اشتباه کرد و مجبور شد برده را اخراج کند. اعتراض مربیان: تصمیم داور برای نشان ندادن کارت مدافع پرسپولیس درست است.

حیدر سلیمانی؛ کارت زرد درست بود

امیری توپ را زد: توپ ابتدا به پا برخورد کرد ، سپس بازیکن پرسپولیس و تقصیر هند نبود. خطا در بند عبدی: کارت زرد درست بود و داور تصمیم درستی گرفت. اعتراض مربیان: سید جلال حسینی ، مدافع پرسپولیس باید کارت زرد می گرفت. این ساختار کرمانشاهی است و باید به تمرینات آن اضافه شود. او در این مسابقه قضاوت هوشمندانه ای انجام داد.

منبع:

https://www.beytoote.com/news/sporty-news/banews78728.html

درباره‌ی تاپ پرشین

blank

حتما ببینید

کرونا ویروس

هیچ ویروسی رفتنی نیست/باید با کرونا زندگی کنیم

امیر علی احمدیج ، در مصاحبه با خبرنگار مهر ، گفت: ممکن است ویروس هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *