بازگشایی تالارها بعد از یک سال + مقررات جدید

ابراهیمی نیا در مصاحبه با ایسنا خسروف اظهار داشت: بازگشایی سالن ها به معنای برگزاری مهمانی نیست و کلاسهای این منطقه فقط ساعتها فعالیت دارند.

 

نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران با بیان اینکه مانند گذشته صاحبان تالارها ملزم به ثبت نام در وزارت بهداشت هستند ، گفت: شکر ، نمک ، فلفل و استفاده از ماسک و دستکش برای همه کارمندان مفید است و مورد تأیید اتحادیه است.

 

وی همچنین ممنوعیت مراقبت از خود را اعلام کرد زیرا افراد مختلف را لمس می کند و خطر بیماری را در سالن های ورزشی افزایش می دهد.

بازگشایی تالارها بعد از یک سال + مقررات جدید

سرانجام ابراهیمی نیا شهروندان را به رعایت فاصله های اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در طول مراسم دعوت کرد و تأکید کرد که فعالیت این واحدها توسط سازمان های نظارتی از جمله وزارت بهداشت ، اتاق اصناف و نمایندگان اتحادیه های صنفی رصد می شود.

به دنبال شیوع ویروس کرونا ، از مارس سال گذشته اتاق های پذیرایی به دلیل مشاغل پر خطر بسته شده اند اما اکنون به دلیل سوابق بهداشتی در مناطق زرد اجاره داده می شوند. نماینده اتحادیه پیش از این اتحادیه را کاملا ورشکسته اعلام کرده و گفته بود که تسهیلات کرونا نیز نتوانسته است به اعضای اتحادیه کمک کند. وی افزود که حدود ۱۰۰۰۰۰ نفر پس از بسته شدن سالن ها به طور مستقیم و غیرمستقیم بیكار بودند.

منبع:
https://www.beytoote.com/news/social/tnews11068428.html

درباره‌ی تاپ پرشین

blank

حتما ببینید

کرونا ویروس

هیچ ویروسی رفتنی نیست/باید با کرونا زندگی کنیم

امیر علی احمدیج ، در مصاحبه با خبرنگار مهر ، گفت: ممکن است ویروس هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *