لیست قیمت لیفت بینی

قیمت لیفت بینی در کرج [۱۴۰۰]

لیست قیمت لیفت بینی

قیمت لیفت بینی در کرج

قیمت لیفت بینی در تهران

لیست قیمت لیفت بینی با نخ

قیمت لیفتینگ بینی

قیمت لیفت بینی

هزینه لیفت بینی با نخ در کرج

قیمت لیفت بینی با نخ در تهران

لیست قیمت لیفت

قیمت لیفت بینی دائمی

 • هزینه لیفت بینی
 • قیمت لیفت بینی در اهواز
 • هزینه لیفت بینی بدون جراحی
 • قیمت نخ بینی
 • لیفت بینی دائمی قیمت
 • قیمت لیفت بینی در شیراز
 • لیفت دماغ قیمت
 • لیفت بینی کرج
 • هزینه عمل لیفت بینی
 • هزینه لیفت بینی با نخ چقدر است
 • قیمت لیفت دماغ گوشتی
 • قیمت لیفت بینی با ژل
 • لیفت بینی
 • اسپلینت لیفت بینی
 • قیمت لیفت بینی با لیزر
 • قیمت نخ انداختن بینی
 • هزینه نخ بینی
 • هزینه لیفت بینی گوشتی
 • هزینه لیفت بینی چقدر است
 • لیفت بینی در کرج
 • قیمت لیفت بینی گوشتی

بسیاری از افراد دوست دارند کمی شکل بینی خود را تغییر داده و مشکلات ظاهری آن را برطرف کنند. اما مشکل این است که جراحی همیشه یک راه حل استرس زا و پرهزینه است و همه آماده استفاده از آن نیستند.

خوشبختانه پیشرفت های تکنیکی راه های متفاوتی را برای زیبایی بینی بدون نیاز به جراحی ارائه کرده است. یکی از بهترین و موثرترین این روش ها لیفت بینی است. روشی که بدون نیاز به جراحی و حتی بیهوشی با کمترین عوارض نتیجه مطلوب را برای شما به ارمغان می آورد.

روش لیفت بینی یک روش موثر با اثرات ماندگار است. اما هنوز افراد زیادی هستند که نمی دانند این عمل چگونه انجام شده و چقدر طول می کشد. علاوه بر این ، چندین سوال دیگر در مورد نحوه انجام عمل ، هزینه و عوارض آن پس از بلند کردن وجود دارد.

در این مقاله می خواهیم به تمام سوالات بالا بردن بینی پاسخ دهیم و یکی از سریع ترین و جذاب ترین روش ها برای زیبایی بینی را به شما معرفی کنیم.

لیفت بینی چیست؟

بلند کردن بینی روشی است که برای اصلاح ظاهر نقایص بینی یا برخی مشکلات پزشکی مانند انحراف و مشکلات تنفسی استفاده می شود. با استفاده از این روش می توانید در قسمت های مختلف بینی تغییراتی ایجاد کرده و تناسب بین بینی و سایر قسمت های صورت را افزایش دهید.

توجه به این نکته ضروری است که از این روش می توان برای درمان برخی مشکلات مادرزادی یا آسیب های ورزشی نیز استفاده کرد.

این کار به روش های مختلفی انجام می شود که اکثر آنها نیازی به جراحی ندارند. با این حال ، بسته به شرایط شما ، پزشک ممکن است در برخی موارد لیفتینگ جراحی را توصیه کند. در زیر هر یک از این روش ها را بیشتر توضیح می دهیم.

چسب لیفت بینی

افراد مناسب برای لیفت بینی چه کسانی هستند؟

معمولاً هیچ محدودیتی برای لیفت بینی وجود ندارد و هرکسی که فکر می کند بینی خود باید اصلاح شود می تواند از نتایج دلپذیر این روش لذت ببرد. توجه داشته باشید که لیفت بینی روی قسمت های مختلف بینی مانند تیغه ، نوک ، قوز ، تیغه و پوست انجام می شود.

از تکنیک های مختلف لیفت بینی نیز می توان برای ترمیم یا بهبود نتایج جراحی استفاده کرد. اما در برخی موارد ، پزشک ممکن است جراحی بینی را توصیه کند. این امر معمولاً در مواردی توصیه می شود که انحراف یا مشکلات بینی شدیدتر باشد.

بر اساس توضیحات داده شده ، می توان گفت که این پزشک است که تصمیم می گیرد که آیا شما کاندیدای خوبی برای لیفت بینی هستید یا خیر.

او بر اساس آنچه در جلسات مشاوره گفته می شود ، تصمیم می گیرد که کدام روش برای شما بهتر است و کدام روش برای شما مناسب نیست. بنابراین ، مشاوره قبل از عمل را جدی بگیرید.

روش‌های مختلف لیفت بینی چگونه است؟

به طور کلی روش های لیفت بینی به دو دسته جراحی و غیر جراحی تقسیم می شوند. در روش های غیر جراحی ، بیمار بیهوش نمی شود و عمل در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.

با این روش هیچ گونه زخمی روی بینی دیده نمی شود و استقامت آن کمتر از روش های جراحی است. اما می توان آنها را راهی مناسب برای کسانی دانست که از جراحی می ترسند. در زیر در مورد روش های مختلف بلند کردن بینی بیشتر توضیح خواهیم داد.

ادامه مطلب  آموزش روش های سفید کردن واژن [نکات محرمانه]

لیست قیمت لیفت بینی

لیفت بینی با نخ چگونه است؟

نتایج این روش که یکی از روشهای غیر جراحی لیفت بینی است ، معمولاً یک تا دو سال طول می کشد و سپس نیاز به اصلاح دارد. در این روش ، پزشک از نخ های کوچک داخل بینی استفاده می کند تا آن را به دلخواه شما بسازد.

در واقع با توجه به شکل بینی و محل درمان ، پزشک بخیه ها را در محل مناسب قرار داده و با کشیدن و ثابت نمودن بینی ، شکل بینی را اصلاح می کند. نخ های مورد استفاده در این روش نخ هستند و ضخامت آنها ۰٫۱۲ میلی متر است. این الیاف پس از مدتی جذب بدن می شوند و بنابراین نتایج این روش دائمی نخواهد بود.

پزشکان در این روش از بخیه های pidva ، gag ، plicolide یا turricane استفاده می کنند. در همین حال ، بالا بردن بینی با نخ پیدوا جدیدترین روش است و در برخی موارد نتایج تفاوت چندانی با عمل ندارد.

استفاده از بخیه های دیگر بستگی کامل به تشخیص پزشک و محل درمان دارد. توجه داشته باشید که بالا بردن بینی با نخ کاربردی بدون درد است. زیرا پزشک از بی حسی موضعی استفاده می کند.

مدت زمان جراحی با این روش حدود ۱۵ دقیقه است و نیازی به بستری شدن در بیمارستان و خانه ندارد. می توانید بلافاصله پس از ایجاد موضوع ، فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید. فقط باید با کمک هایی که به دیگران می کنید تبعیض آمیزتر عمل کنید.

تمیز کردن بینی با نخ معمولاً برای درمان مشکلات مختلف بینی استفاده می شود و موثر است. بنابراین ، موفقیت آن را می توان زیاد در نظر گرفت. با این حال ، در برخی موارد ، هنگامی که آسیب با شکستگی یا انحراف استخوان بینی همراه است ، نمی توان از این روش استفاده کرد.

بدون شک ، نتایج این روش بسیار زودتر از عمل نشان داده می شود و دوره ریکاوری بسیار کوتاهتر است. علاوه بر این ، هزینه های آن بسیار کمتر از عملیات است.

قیمت لیفت بینی

لیفت بینی با تزریق ژل چگونه است؟

این روش برای افرادی مناسب است که می خواهند افتادگی بینی را از بین ببرند یا بینی شان زخم است. همچنین اگر غضروف بینی شما کمی بیرون زده است ، می توانید از این روش برای بیرون آوردن برجستگی ها و صاف شدن بینی خود استفاده کنید.

همانطور که از نامش پیداست ، لیفتینگ ژل با تزریق ژل یا فیلر برای پوست در نواحی مختلف بینی انجام می شود. بسته به نوع ژل مورد استفاده ، سن بیمار و بافت پوست ، نتایج این روش بین یک تا یک و نیم سال دوام می آورد.

توجه داشته باشید که لیفت بینی ژلی برای اصلاح مشکلات عمده بینی استفاده نمی شود. در واقع ، با این روش فقط می توانید برخی انحرافات یا برجستگی های بینی را اصلاح کنید.

نکته دیگر این است که ژل های مورد استفاده در این روش حاوی اسید هیالورونیک است که می تواند خاصیت ارتجاعی پوست بینی و جوانی و طراوت آن را افزایش دهد. قیمت لیفت ژل بینی نیز بر اساس نوع و مقدار ژل استفاده شده تعیین می شود.

لیفت بینی با جراحی چگونه است؟

وقتی در مورد جراحی صحبت می کنیم ، می توانید آن را به عنوان جراحی بینی تصور کنید. با این حال ، جراحی بینی معمولاً نیازی به بستری شدن یا مراقبت طولانی مدت بعد از عمل ندارد و گاهی تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

در برخی موارد ، بسته به شرایط بیمار ، ممکن است از بیهوشی عمومی استفاده شود. نکته مهم این است که در هر دو مورد در طول عمل احساس درد نخواهید کرد. مدت زمان این عمل بین ۲ تا ۴ ساعت است و پس از ۱ تا ۲ ساعت بهبودی می توانید به خانه برگردید.

برای بلند کردن بینی ، یک برش کوچک در ناحیه بین دو سوراخ بینی ایجاد کنید تا بتوان به راحتی پوست بینی را بلند کرد. سپس پزشک مشکلات را بر اساس شکل بینی و صحبت هایی که در طول جلسات مشاوره با بیمار انجام داده است برطرف می کند و محل برش را پس از جراحی بخیه می زند.

ادامه مطلب  سکس تراپی چیست؟

در برخی موارد ، زمانی که آسیب شدیدتر است ، ممکن است برشی در قسمت پایین بینی نیاز باشد. اما بعد از عمل ، از اسپلینت برای ثابت نگه داشتن بینی استفاده می شود. انواع مختلفی از لیفت بینی بینی وجود دارد که همه آنها را برای شما شرح داده ایم:

عوارض لیفت بینی

لیفت بینی کاهشی: اولین نوع این روش لیفتینگ بینی کاهش دهنده است که برای باریک شدن بینی انجام می شود. در این روش ، پس از بریدن استخوان ها یا غضروف ، نوک یا کناره های بینی برداشته می شود.

لیفت بینی افزایشی: با استفاده از این نوع لیفت می توانید بینی خود را بزرگ کنید. این کار با برداشتن بافت از یک قسمت و پیوند آن به قسمت دیگر انجام می شود. در برخی موارد می توان از ایمپلنت های مصنوعی یا طبیعی استفاده کرد.

لیفت بینی آسیب دیده: اگر بینی شما در حین ورزش یا به هر دلیل دیگری آسیب دیده یا تغییر شکل داده است ، می توانید از لیفت بینی آسیب دیده استفاده کنید. به این ترتیب می توانید با از بین بردن شکستگی ها و انحرافات ایجاد شده در بینی ، شکل بینی را اصلاح کرده و تنفس را آسان کنید.

لیفت بینی ترمیمی: در این روش بافت بینی از دست رفته ترمیم می شود و با پیوند بافت از قسمت های دیگر بافت ، شکل آن اصلاح می شود. صدمات شدیدتر ممکن است نیاز به چندین جراحی متوالی داشته باشد.

لیفت بینی اصلاحی: به خصوص اگر از شکل نوک بینی خود راضی نیستید ، می توانید این روش لیفت بینی را امتحان کنید. با استفاده از این روش می توان از ایمپلنت ، برداشتن چربی یا بافت پیوند برای بازگرداندن نوک بینی و ایجاد شکل دلخواه استفاده کرد.

لیفت بینی نژادی: در این روش شکل طبیعی بینی به طور کامل حفظ می شود و بسته به ویژگی های صورت و ویژگی های ظاهری بیمار تنظیماتی انجام می شود.
لیفت بینی بازبینی: با استفاده از جدیدترین نوع جراحی بینی همراه با عمل جراحی معروف به جراحی بینی ، مشکلاتی که ممکن است بعد از جراحی بینی ایجاد شود برطرف می شود. این مشکلات شامل عدم تقارن در ظاهر بینی ، نارضایتی از شکل بینی بعد از عمل و حتی برخی مشکلات تنفسی است.

مزایای لیفت بینی چیست ؟

قیمت مناسب: بسیاری از افراد به دلیل هزینه بالای جراحی این کار را انجام نمی دهند. بلند کردن بینی یک راه حل مقرون به صرفه است که نتایج طولانی مدت برای آنها دارد.

عدم نیاز به جراحی یا بیهوشی: اگر از جراحی یا بیهوشی می ترسید ، توصیه می کنیم لیفت بینی بدون جراحی را امتحان کنید. این روش ها معمولاً بسیار بدون درد بوده و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارند.

بدون محدودیت سنی: برای روش های مختلف برداشتن بینی محدودیت سنی وجود ندارد. بنابراین می توانید از این روش در هر سنی استفاده کنید و از نتایج آن لذت ببرید. البته قبل از عمل حتماً با یک متخصص و پزشک مجرب مشورت کنید تا از آسانسور نتیجه خوبی بگیرید.

عوارض جانبی کم: جراحی بینی و استفاده از داروهای بیهوشی معمولاً عوارض جانبی زیادی دارد. در حالی که روشهای لیفت بینی بدون جراحی هیچ عارضه ای به جز تورم یا التهاب را برای چند روز برای شما ایجاد نمی کند.

در برخی موارد ، ممکن است یک اسکار کوچک ایجاد شود. حتی عوارض جراحی بینی با جراحی بسیار کمتر از جراحی بینی معمولی است. زیرا این عمل معمولاً تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

معایب و عوارض لیفت بینی چیست؟

عوارض روش های مختلف لیفت بینی کمی متفاوت است. جراحی بینی با عمل جراحی معمولاً تورم و کبودی کمی روی صورت بعد از عمل نشان می دهد ، به ویژه در ناحیه اطراف چشم ، که پس از یک یا دو روز به تدریج بهبود می یابد.

همچنین ممکن است بعد از از بین رفتن اثرات بی حسی ، درد یا فشار در بینی خود احساس کنید. این کاملا طبیعی است و مدت کوتاهی پس از عمل از بین می رود. بینی شما ممکن است تا چند ماه پس از جراحی کمی متورم شود. این تورم چندان محسوس نیست و ظرف شش ماه پس از عمل از بین می رود.

در برخی موارد ، ممکن است نتایج بالا کشیدن بینی شما رضایت بخش نباشد یا بینی شما را نامتقارن کند. این معمولاً زمانی اتفاق می افتد که بالا بردن بینی در یک مرکز غیرقابل اعتماد انجام می شود.

ادامه مطلب  من از عمل بینی میترسم چیکار کنم؟

اما نگران نباش! حتی اگر این اتفاق برای شما بیفتد ، می توانید آن را با برخی از جراحی های اصلاحی جزئی برطرف کنید. جدا از آن ، عوارض دیگری از بالا بردن عمومی بینی وجود دارد و پس از مدتی بدون نیاز به اقدامات خاص از بین می رود. شایع ترین عوارض جانبی عبارتند از: درد ، سوزن سوزن شدن ، کبودی ، تورم و زخم در بینی.

لیست قیمت لیفت بینی

توصیه‌های قبل از انجام لیفت بینی

قبل از انجام لیفت بینی باید نکاتی را رعایت کنید. نظارت بر این عناصر علاوه بر آمادگی برای جراحی ، عوارض پس از آن را کاهش می دهد و نتایج ماندگارتر خواهد بود. به خاطر داشته باشید که این موارد کاملاً متداول است.

بنابراین دانستن این موارد نیاز به شرکت در جلسات مشاوره قبل از انجام لیفت را از بین نمی‌برد. زیرا در این جلسات توصیه پزشک با توجه به شرایط شخصی شما خواهد بود. علاوه بر این ، می توانید تمام سوالات خود را از پزشک بپرسید و تمام ترس ها و ابهامات خود را برطرف کنید.

 • حداقل از دو هفته قبل از لیفت مصرف سیگار و قلیان را متوقف کنید. استفاده از دخانیات باعث اختلال در فرایند اکسیژن‌رسانی شده و می‌تواند دوره درمان و نقاهت شما را طولانی‌تر کند.
 • اگر داروی خاصی مصرف کرده یا به بیماری خاصی مبتلا هستید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 • مصرف مواد غذایی و داروهای رقیق‌کننده خون را متوقف کنید. اگر امکان قطع داروها وجود ندارد، حتما آن را با پزشک خود در میان بگذارید تا دستورالعمل‌های موردنیاز را به شما بدهد.
 • اگر در جلسات مشاوره دارویی دریافت کرده‌اید، آن را به‌طور منظم مصرف کنید.
 • لیفت بینی در خانه

مراقبت های پس از انجام لیفت بینی

 1. اگر لیفت بینی را با جراحی انجام داده‌اید، باید در حدود یک هفته اسپلینت را روی بینی خود نگه دارید.
 2. از کمپرس سرد بر روی بینی خود استفاده کنید. این کار را ۶ تا ۸ بار در طول روز و هر بار به مدت ۱۵ دقیقه انجام دهید.
 3. تا چند روز پس از لیفت در زمان خوابیدن سر خود را بالاتر از حد معمول قرار دهید.
 4. از خوردن داروهای رقیق‌کننده خون نظیر آسپیرین خودداری کنید. البته در بعضی موارد ممکن است خود پزشک این کار را به شما توصیه کند.
  تا مدتی فعالیت‌های سنگین ورزشی و شنا را متوقف کنید.
 5. حتی‌الامکان از انجام ورزش‌هایی نظیر فوتبال، والیبال و بسکتبال که احتمال برخورد توپ به صورت و آسیب به بینی در آن‌ها زیاد است خودداری کنید.
 6. با توجه به توصیه‌های پزشک رژیم غذایی خود را متعادل کنید تا روند بهبود سریع‌تر شود.
 7. تا چند روز زیر نور مستقیم خورشید قرار نگرفته و از محیط‌های پر گردوغبار دوری کنید.
 8. مصرف سیگار و قلیان را متوقف کرده و از دود آن‌ها نیز دوری کنید.
 9. حتما پس از انجام عمل برای بررسی نتیجه و وضعیت خود به پزشک مراجعه کنید.

هزینه و قیمت لیفت بینی چقدر است؟

یکی از مهمترین عوامل در تعیین هزینه جراحی لیفت بینی ، کلینیکی است که در آن جراحی انجام می دهید. کلینیک های معتبر معمولاً دارای قیمت مناسب هستند و هزینه کمتری برای مشاوره دریافت می کنند.

بررسی لیست قیمت لیفت بینی نشان می دهد که هزینه روش های غیرجراحی بسیار کمتر از عمل است. البته ، باید هزینه های قبل از عمل را نیز در نظر بگیرید ، از جمله آزمایش ، عکس و موارد دیگر.

در برخی موارد ، پزشک ممکن است از چسب برای تثبیت نتایج استفاده کند. بنابراین باید قیمت چسب لیفت بینی را به این لیست اضافه کنید.

آنچه در مورد جراحی بینی مشخص است این است که هزینه این جراحی بسیار کمتر از جراحی بینی است و بنابراین می تواند برای بسیاری از افراد گزینه مناسبی باشد.

در روش های غیر جراحی ، عوامل مهم عبارتند از نوع ژل یا بخیه های مورد استفاده ، مهارت های پزشک ، شهری که در آن زندگی می کنید و هزینه تعیین قیمت. به عنوان مثال ، هزینه لیفت بینی در تهران با سایر استانهای کشور کمی متفاوت است.

 

حتما ببینید

برای شستن صورت از چی استفاده کنیم؟

برای شستن صورت از چی استفاده کنیم؟

سال های سال است که بسیاری از افراد از صابون برای شست و شوی صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *