هزینه عمل پروتز سینه در سال 1400

قيمت پروتز سينه در تهران

قیمت پروتز منتور سال ۱۴۰۰

هزینه پروتز سينه در سال ۱۴۰۰

هزينه عمل پروتز سينه سال ۱۴۰۰

هزینه پروتز سينه در سال ۱۴۰۰ مشهد

هزینه پروتز سينه

قیمت پروتز پلی تک

قیمت پروتز موتیوا

پروتز موتیوا

قیمت پروتز سیلیکونی

قيمت پروتز سينه مارك منتور

 • هزينه پروتز سينه سال ١٤٠٠
 • نمایندگی پروتز پلی تک اصفهان
 • قيمت عمل سينه در ايران
 • هزینه پروتز گونه در سال ۱۴۰۰
 • پروتز منتور چیست
 • هزینه پروتز سينه در سال ۱۴۰۰ نی نی سایت
 • نمایندگی پروتز موتیوا در ایران
 • خرید پروتز سینه
 • قیمت پروتز سینه
 • پروتز سينه مارك موتيوا
 • قیمت پروتز سینه منتور
 • قيمت پروتز سينه منتور امريكا
 • نمایندگی پروتز منتور در اصفهان
 • قيمت پروتز سينه در تهران
 • نمایندگی پروتز منتور
 • پروتز سينه قيمت
 • هزینه پروتز سينه در سال ۹۹
 • قيمت پروتز سينه منتور
 • نمایندگی فروش پروتز موتیوا
 • نمایندگی پروتز موتیوا در تهران
 • قیمت پروتز منتور
 • خرید پروتز منتور امریکا
 • پروتز منتور
 • هزینه ی پروتز سینه
 • خرید پروتز سیلیکونی
 • هزینه پروتز سینه

میزان خدمات جراحی سالانه درصدی افزایش می یابد. ما همیشه با افزایش میزان ارز مواجه بوده ایم. بنابراین ، قیمت پروتز سینه در سالهای ۹۹ و ۱۴۰۰ بیشتر از سالهای گذشته است.

البته نمی توان مقدار دقیق آن را مشخص کرد. اما برآوردی بین ۲۸ تا ۴۰ میلیون تومان را می توان در نظر گرفت. هزینه ۱۴۰۰ جراحی پروتز سینه تنها با معاینه بیمار تعیین می شود.

همه مواردی که در قسمت قبل ذکر کردیم بر این مقدار تأثیر می گذارد. اگر قصد انجام این عمل را دارید ، باید از پزشک برای اطلاع از قیمت دقیق ویزیت کنید.

هزینه پروتز سينه در سال ۹۹ مشهد

هزینه جراحی پروتز سینه در تهران

جراحی بزرگ کردن سینه با ایمپلنت به دلیل مهارت های استثنایی پزشکان در تهران بیشتر از سایر شهرهای کشور انجام می شود. خرید ایمپلنت در تهران راحت تر است و تجهیزات پزشکی بهتری در اختیار متقاضی قرار می گیرد

و بنابراین هزینه جراحی بزرگ کردن سینه در تهران بیشتر از سایر شهرها است. اندازه نهایی عمل بسته به محل مرکز جراحی و مطب و همچنین مهارت و تجربه جراح بین ۲۸ تا ۴۰ میلیون خواهد بود.

ادامه مطلب  هزینه زاویه سازی صورت گرد و چاق چقدر است؟ اردیبهشت 1401

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: هزینه لیفت شقیقه چقدر است؟

هزينه عمل پروتز سينه سال ۱۴۰۰

قیمت خرید ایمپلنت برندهای مختلف

همانطور که گفته شد ، بیمار باید ایمپلنت ارائه دهد. پس از معاینه فرد توسط پزشک ، اندازه و نوع مناسب برای وی تعیین می شود. سپس بیمار باید آماده سازی خود را ادامه دهد. قیمت خرید مارک های پروتز سینه بستگی به مارک و اندازه آن دارد. در زیر قیمت خرید ایمپلنت ها را بر اساس مارک سازنده جدا می کنیم.

مبلغ خرید پروتز سینه منتور در سال ۱۴۰۰

پروتز سینه منتور یکی از برندهای مشهور در زمینه تولید این محصولات است. این مارک نمایندگی های زیادی در ایران دارد و بسیار محبوب است. برای اطمینان از کیفیت و اصالت ایمپلنت ، این محصول باید توسط مراکز معتبر تحویل داده شود.

عواملی مانند قیمت دلار و تحریم ها نیز بر قیمت خرید مربی تأثیر گذاشت. متوسط ​​قیمت این برند در این ماه بین ۱۹ تا ۲۲ میلیون است. به دلیل نوسانات ارزی و افت محصولات پزشکی در کشور ، نمی توان قیمت دقیق این محصول را مشخص کرد.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: قیمت تزریق چربی به صورت چقدر است؟

قیمت جراحی پروتز سینه

مبلغ خرید برند پلی تک

پروتزهای سینه پلی تکن یکی از مارک های موفق در تولید سیلیکون و ایمپلنت های فیزیولوژیکی است. برند آلمانی Polytech محصولات خود را با کیفیت بالا و در اندازه های مختلف تولید می کند.  محصولات این مارک ارزان تر از Mentor هستند.

مبلغ خرید محصولات ناگور

محصولات مارک ناگور نسبت به کیفیت خود قیمت مناسبی دارند. اندازه روی هزینه کاشت سینه تأثیر می گذارد. نوع ایمپلنت نیز بر قیمت گذاری تأثیر می گذارد. این محصولات در دو نوع سیلیکون و آب نمک تولید می شوند.

مبلغ خرید محصولات مارک موتیوا

برند Motiva یک شرکت آمریکایی است که محصولات خود را با بهترین کیفیت روانه بازار می کند. برند Motiva بخش بزرگی از بازارهای ایران و جهان را اشغال کرده است.

ادامه مطلب  عکس های واقعی عمل لابیاپلاستی

قیمت پروتز سینه Motiva در ایران ارزانتر از کیفیت آن است. نمی توان قیمت دقیق این محصولات را اعلام کرد. اندازه ، قیمت دلار ، تحریم ها ، کیفیت محصول و غیره. بر قیمت خرید این محصول تأثیر می گذارد.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: قیمت تزریق ژل گونه چقدر است؟

هزينه عمل پروتز سينه سال ۱۴۰۰

آیا سایزهای مختلف قیمت متفاوتی دارند؟

ایمپلنت ها در اندازه های مختلف تولید می شوند. این نیز تا حدودی بر مقدار مورد نیاز تأثیر می گذارد. اندازه بزرگتر ، قیمت خرید بالاتر است. قیمت سایزهای مختلف ایمپلنت در برندهای مختلف متفاوت است. زیرا ممکن است قیمت مقدار مشخصی برای این دو برند متفاوت باشد.

مبلغ جراحی چه زمانی مشخص می شود؟

هزینه-عمل-پروتز-سینه

پارامترهای زیادی وجود دارد که بر هزینه جراحی پروتز سینه تأثیر می گذارد و باید مورد توجه قرار گیرد. نوع ایمپلنت مورد استفاده تأثیر زیادی بر میزان نهایی عمل دارد. این محصولات در دو نوع سیلیکون و آب نمک تولید می شوند.

علاوه بر این ، هرچه مهارت جراح بالاتر باشد ، حجم عمل بیشتر می شود. افرادی که برای این عمل اقدام می کنند باید بدانند که در شرف انجام یک عمل زیبایی هستند و بیمه آن را پوشش نمی دهد.

اندازه این عمل با توجه به وضعیت بیمار تعیین می شود. بنابراین ، زمانی که بیمار شخصاً توسط جراح معاینه می شود ، می توان رقم دقیق آن را اعلام کرد.

عوامل موثر در تعیین مبلغ جراحی پروتز سینه چیست؟

عوامل موثر بر هزینه جراحی شامل چندین عامل است. هر یک از این عوامل تا حدودی تأثیر می گذارد ، که در زیر توضیح خواهیم داد.

مهارت های یک جراح

یکی از عواملی که هزینه جراحی پروتز سینه را به میزان قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد ، مهارت جراح است. هرچه پزشک با تجربه تر باشد ، پول بیشتری دریافت می کند. یک جراح خوب معمولاً از بهترین افراد به عنوان دستیار خود استفاده می کند.

ادامه مطلب  درمان درد پریود خانگی

این نیز تا حدی بر شکل تأثیر می گذارد. جراح مجرب در انتخاب اندازه و مارک مناسب و همچنین در حین عمل از حداکثر توجه و مهارت استفاده می کند تا بهترین نتیجه را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: هزینه زاویه سازی صورت گرد و چاق چقدر است؟

هزینه پروتز سينه در سال ۱۴۰۰

اتاق عمل و مرکز جراحی

جراحی های زیبایی معمولاً در مراکز جراحی و بیمارستان ها انجام می شود. این مراکز برای هر نوع عمل هزینه ای دریافت می کنند. جراح هنگام تعیین قیمت باید این را در نظر بگیرد.

شهر و موقعیت جغرافیایی

شهری که عملیات در آن انجام می شود بر مقدار نهایی تأثیر می گذارد. این رقم در همه شهرها یکسان نیست. علاوه بر این ، ناحیه ای که مطب یا مرکز جراحی در آن قرار دارد نیز تا حدودی بر هزینه نهایی تأثیر می گذارد.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: قیمت لیفت بینی چقدر است؟

قیمت خرید ایمپلنت از نمایندگی

ایمپلنت ها در مارک ها و کیفیت های مختلف تولید می شوند. هر مارک پروتز سینه قیمت متفاوتی دارد. قبل از انجام عمل کاشت سینه ، باید آن را از نمایندگی خریداری کنید. جراح می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

این محصول توسط مارک های مختلف و با کیفیت های مختلف تولید شده و به کشور ما می رسد. تغییر در کیفیت نام تجاری و نرخ ارز ، قیمت خرید ایمپلنت ها را تغییر داده و در نهایت قیمت نهایی را تغییر می دهد.

وضعیت بیمار

هنگام تعیین هزینه نهایی جراحی پروتز سینه ، باید به وضعیت بیمار توجه شود. سینه افراد مختلف متفاوت است. بنابراین ، می توان قیمت خاصی را برای همه افراد در نظر گرفت.

منبع:
جراحان

 

 

حتما ببینید

كيست سينه در زنان

علائم كيست سينه چیست؟ چگونه کیست سینه را تشخیص دهیم؟

با شناخت علائم كيست سينه شما میتوانید این عارضه را بهراحتی تشخیص دهید. کیست سینه …

یک نظر

 1. blank

  سلام
  حدود شش سال پیش پروتز سینه پلی تک گذاشتم و تو این مدت هیچ مشکلی نداشتم و خیلی راضی هستم و خیلی طبیعی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *