۳۱ نشانه عدم علاقه مردان به زنان را بشناسید!

عدم علاقه مردان به زنان می تواند علائم مختلفی داشته باشد. البته به سرعت نباید نتیجه گرفت که مردان علاقه ای به دیدن یا احساس برخی از این علائم ندارند ، اما ادامه بسیاری از این علائم در طول زمان می تواند زنگ خطری برای زنان باشد.

۱- اصرار بر تغییر ظاهر

اگر مردی که با او رابطه دارید اصرار دارد که ظاهر شما را تغییر دهد و شما را مجبور به تغییر به هر قیمتی می کند ، فقط برای جلب رضایت او ، بدانید که او فرد مناسبی برای شما نیست. مرد زندگی شما باید ظاهر شما را همانطور که هست بپذیرد.

۲- غفلت از رویاها

مرد زندگی شما ممکن است با خواسته های شما یا حتی برخی از آنها مخالف باشد ، اما این بدان معنا نیست که او آنها را نادیده می گیرد. شما باید بتوانید در مورد رویاهایتان با او صحبت کنید و حتی اگر آنها را قبول نکند ، باید آنها را بشنود.

در واقع مردی که انتخاب می کنید باید از شما حمایت کند. بنابراین اگر هر بار که در مورد رویاهای خود با او صحبت می کنید و واکنش منفی او را می بینید ، بهتر است دور او را خط بکشید ، در غیر این صورت نباید رویاهایی را که در ذهن خود دارید نادیده بگیرید.

۳- به حریم خصوصی شما احترام نمی گذارد

اعتماد مهمترین قسمت یک رابطه عاطفی است. جذابیت جسمی او ممکن است شما را به خود جذب کند ، اما در طولانی مدت ، اگر او به شما اعتماد نکند ، رابطه شما ادامه نخواهد یافت. برخی از زوج ها عادت دارند تلفن های خود را چک کنند.

اگر این کار بدون اجازه انجام شود ، اشتباه است. بنابراین ، اگر شریک زندگی شما به شما اعتماد نمی کند و حریم خصوصی شما را نقض می کند ، رابطه شما با او اساساً اشتباه است.

۴- او شما را در مقابل دیگران مقصر می داند

هیچ رابطه ای وجود ندارد که در آن اختلاف نظر وجود نداشته باشد. شما با یک ربات رابطه ندارید ، بنابراین در روابط عاطفی شما مواردی پیش می آید که از گفتار و کردار طرف مقابل خشمگین می شوید.

اما اگر در این شرایط در گروهی قرار دارید ، باید خود را کنترل کرده و تظاهر کنید که رابطه خوبی را با شریک زندگی خود در حالی که تنها هستید حفظ کنید. اگر مرد زندگی شما اینگونه نباشد و در مقابل دیگران با شما رفتار ناخوشایند داشته باشد ، مطمئناً احساس یک بازنده خواهید کرد ، احساسی که لیاقتش را نداشته و لیاقتش را ندارید.

۵- شما برای او اولویت ندارید

طبیعی است! در برهه ای از زندگی ممکن است شما اولین مرد زندگی خود نباشید ، به عنوان مثال ممکن است مجبور شود وقت بیشتری را با خانواده خود بگذراند یا وقت بیشتری را در محل کار بگذارد.

اما اگر این رفتار دائمی شد ، به عنوان مثال ، او ملاقات خود با شما را لغو می کند تا در کنار دوستان خود باشید ، بدانید که شما گزینه اول او نیستید. اگرچه نمی توانید هر روز برنامه های او را اولویت بندی کنید ،

اما به طور کلی ، این باید باعث شود شما احساس کنید که یکی از مهمترین قسمتهای زندگی او هستید ، نه همیشه آخرین انتخاب او. بنابراین اگر احساس نمی کنید پادشاه زندگی او هستید ، وقت آن است که در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

۶- او گفتگوی جدی با شما ندارد

بسیاری از مردم از صحبت های جدی فرار می کنند زیرا معتقدند که این امر می تواند منجر به جنگ و ناامیدی شود. اما فرار از این وضعیت همیشه امکان پذیر نیست ، زیرا بدون شک اختلافاتی وجود خواهد داشت که حل نخواهد شد مگر از طریق مکالمه. اگرچه صبر لازم است

، اما در نهایت منجر به حل مسئله می شود. بنابراین ، اگر مرد زندگی شما دائماً از گفتگو درباره مشکلات جدی زندگی بیزار است ، این نشانه ضعف اوست. شما به مردی اعتماد ندارید که شما را در مشکلات تنها بگذارد. شما سزاوار قویترین هستید.

۷- او ارتباط شما را پنهان می کند

همه به نوعی با عزیزشان سر و کار دارند. مرد محبوب شما می تواند دست شما را بگیرد و شما را به تمام دوستان و خانواده اش معرفی کند یا حتی شما را از آنها پنهان کند. اگر طرف مقابل در گروه دوم است ، باید در احساسات و جدیت او در رابطه شک کنید.

شما باید بپرسید که چرا او مخفی شده است. شاید او در رابطه دیگری باشد یا شما را به عنوان زن زندگی خود قبول نکند. به هر دلیلی ، شما باید شخصی را انتخاب کنید که با افتخار نشان دهد شما را به دیگران نشان می دهد.

۸- بازدید از دوستانتان را ممنوع می کند

در ابتدای رابطه ، هنگامی که احساس اشتیاق زیادی دارید ، ممکن است به راحتی حذف هر نوع نفرت خود را از زندگی خود انجام دهید ، اما در طولانی مدت این وضعیت شما را صبور می کند. صرف نظر از اینکه در چه مرحله ای از رابطه هستید

، دوستانتان قسمت مهمی از زندگی شما هستند که هرگز نباید از آنها غافل شوید. بنابراین اگر کسی می خواهد آنها را از زندگی شما بیرون کند ، بهتر است آنها را از زندگی خود بیرون کنید. همه ما به دوستان نیاز داریم تا وقت خود را با آنها سپری کنند ، بنابراین کمتر از ظرفیت کامل خود صرف نکنید.

۹- شما را با دیگران مقایسه می کند

مقایسه یکی از بدترین رفتارها در هر شرایطی است. به عنوان مثال ، اگر مادر زندگی شما به طور مداوم سبک پخت و پز شما را با مادرش مقایسه می کند ، یا اگر ظاهر دختران دیگر را نشان می دهد ، بهتر است این رفتار را از ابتدا متوقف کنید. شما شخصیت منحصر به فردی دارید که هرگز نباید با مقایسه دست کم بگیرید.

۱۰- با احساسات خود بازی کنید

شما باید با مرد مورد نظر خود راحت باشید. اما اگر طرف مقابل دائماً با احساسات شما بازی می کند ، به این معنی است که شما هرگز طعم آرامش در رابطه را نخواهید چشید. رفتارهای مختلف می تواند به احساسات شما آسیب برساند ،

به عنوان مثال اعتماد به نفس شما را از بین می برد ، تحقیر یا تمسخر می کنید ، مدام شما را سرزنش می کند و … این رفتارها با گذشت زمان شما را افسرده می کند و امید به زندگی شما را از بین می برد. پس هر چه زودتر رابطه خود را با چنین شخصی پایان دهید و به دنبال مردی باشید که شخصیت شما را ارزشمند بداند.

۱۱- غیبتهای طولانی وجود دارد

یکی از نشانه های عدم علاقه مرد به همسرش عدم حضور وی است. میلیون ها مرد در سراسر دنیا که همسران خود را دوست دارند اغلب دیر به خانه می آیند یا زمان بیشتری را خارج از خانه می گذرانند. آنها ممکن است بهانه هایی مانند افزایش فشار کار پیدا کنند ، که باعث می شود بیشتر کار کنند.

برخی از مردان همچنین می گویند که برای حفظ سلامتی بیشتر به ورزشگاه می روند. اما نکته مهم این است که اکثر مردان به سختی می توانند با تغییر احساسات خود کنار بیایند و به جای مواجه شدن با مشکل ، سعی می کنند از شرایط پنهان شوند.

۱۲٫ عدم علاقه بدیهی است

نشانه بارز دیگر این است که او علاقه کمتری به وقایع زندگی روزمره شما ندارد. او خود را به زحمت نمی اندازد که روز شما چگونه است. او همچنین دیگر نمی خواهد در مورد سرگرمی ها یا سرگرمی های شما اطلاعاتی کسب کند. قبلاً ، وقتی شوهرتان واقعاً شما را دوست داشت ،

علاقه زیادی به کارهای شما در زندگی روزمره داشت. وقتی احساس می کنید شوهرتان دیگر در زندگی شما دخیل نیست ، معمولاً نشانه خوبی نیست.

 

۱۳- احساس نزدیکی به شما نمی کند

31 نشانه عدم علاقه مردان به زنان را بشناسید!

تغییر بارز دیگری که به زودی مشاهده خواهید کرد ، سطح صمیمیت شماست. در نحوه تعامل جسمی او با شما تغییراتی ایجاد خواهد شد و به تدریج دور خواهد شد. این می تواند معنای زیادی داشته باشد که شما دیگر به شوهر خود اهمیت نمی دهید و او احتمالاً دیگر شما را دوست ندارد.

با این حال ، همیشه اینطور نیست و خیلی احمقانه است که خیلی زود به چنین نتیجه ای برسید.

۱۴ – دوستت دارم ، او متوقف شد

مرد متاهلی که دیگر نمی گوید “دوستت دارم” احتمالاً علاقه اش به همسرش را از دست داده است. در حالی که یک مرد عاشق یک زن است ، او هر از گاهی می گوید “دوستت دارم”.

وقتی شوهرتان به شما علاقه مند می شود ، چند روز بعد می گویید “دوستت دارم”. اگر شوهر شما ابراز عشق خود را متوقف کرده است ، پس باید مشکلی وجود داشته باشد.

۱۵٫ او کمتر با شما تماس خواهد گرفت

آیا اخیراً اغلب به او زنگ می زنید یا پیام می دهید و او دیگر تماس نمی گیرد یا به شما پیام نمی دهد؟ در ابتدای رابطه ، او اغلب برای شنیدن صدای او با شما تماس می گرفت. اگر اکنون به ندرت تماس می گیرد ، بدیهی است که مانند گذشته نمی خواهد با شما ارتباط برقرار کند.

اگر او به تماس ها پاسخ نمی دهد یا به پیام های متنی شما پاسخ نمی دهد ، یا جواب دادن خیلی طولانی می شود ، به این معنی است که دیگر اولویت اصلی او نیستید.

در برخی موارد ، این می تواند نشانه خیانت باشد ، به خصوص اگر او مدت طولانی تلفن همراه خود را خاموش کند و شما به آن دسترسی نداشته باشید. مواظب پرچم های قرمز آشکار و دروغین یک خائن باشید: اگر او از تلفن خود در دستشویی استفاده می کند یا وقتی در آن نزدیکی هستید آن را از شما پنهان می کند ، از چیز دیگری آگاه است!

۱۶٫ او شما را تحسین نمی کند

این یک تغییر بسیار ظریف در رفتار انسان است وقتی که او دیگر شما را دوست ندارد. او دیگر شما را تحسین نخواهد کرد ، بلکه در عوض اغلب از شما انتقاد می کند یا به سادگی بی تفاوت رفتار می کند.

روزی که رابطه شما عالی پیش رفت ، او معمولاً حتی در کارهای کوچک نیز شما را تحسین می کرد. وقتی شوهرتان علاقه شما را از دست می دهد ، بیشتر شکایت می کند و حتی ممکن است به شما احترام نگذارد. اگر او به عمد شروع به آزار رساندن به شما کند ، این یک نشانه بسیار قوی است که علاقه خود را از دست داده است.

۱۷- همیشه از جانب خود اشتباه کنید

یکی دیگر از علائم عدم علاقه زن یا مرد به همسرش این است که او وی را مسئول هر مشکل کوچک و بزرگی می داند و دائما او را سرزنش می کند. در واقع ، اگر زن یا مردی به همسرش علاقه مند باشند ، به جای سرزنش همسرش ، سعی می کند از او حمایت کند و به او کمک کند تا گام به گام مشکلات را حل کند.

۱۸- هر از گاهی هدیه ندهید

اگر روز تولد یا سالگرد ازدواج شوهر خود را به یاد ندارید ، این وضعیت نگران کننده ای است. هدیه دادن بازتاب عشق و علاقه برای گیرنده است اما کمی آزار دهنده است زیرا شوهرتان تولد شما را به یاد نمی آورد. البته در بعضی موارد ، به دلیل حجم کار و فکر ، مردان موارد را فراموش می کنند ، اما عاشق به محض یادآوری ، غرامت را جبران می کند.

۱۹٫ شما همیشه قربانی هستید

یک زن و شوهر باید در طول فراز و نشیب ها روی رابطه خود کار کنند و این همان چیزی است که روابط شما را تعیین می کند. شما از شوهر خود خواسته اید که از کار در خانه خودداری کند

، اما او گوش نمی دهد ، این می تواند نشانه بالقوه عشق و محبت از دست رفته باشد. شما همیشه سعی می کنید شوهرتان را خوشحال کنید ، اما در عوض کاری نمی کنید که شما را راضی کند.

 

۲۰٫ اگر شوهرتان بی خیال است ، این نشانه بدی است

ببینید که او مانند یک غریبه بی دقتی و سرد است ، اگر این چیزی است که می بینید ، احتمالاً این نشانه یا نشانه ای است که او ناخودآگاه می فرستد و دیگر علاقه ای به شما ندارد.

۲۱٫ او سعی در حفظ زندگی مشترک ندارد

هر زمان که بخواهید با او رابطه صمیمی برقرار کنید یا برای نجات جان خود به مشاوره بپردازید ، او اذیت و عصبی می شود. این نشانه آن است که او سعی در زنده نگه داشتن ازدواج و عشق شما ندارد و علاقه ای به شما ندارد. از طرف دیگر ، اگر او شما را دوست داشته باشد ، هر کاری ممکن است انجام می دهد تا شما را آرام کند.

۲۲٫ هیچ وقت برای شما وجود ندارد

اگر زن یا مردی به شما علاقه مند باشند ، همیشه وقت می گذارد تا توجه و علاقه خود را به شما نشان دهد. اگر شوهرتان وقت کافی برای گذراندن با شما ندارد ، احتمالاً علاقه خود را از دست داده اید. یکی از بارزترین علائم عدم علاقه به زن و مرد در ازدواج این است که آنها معمولاً زمان زیادی را خارج از خانه می گذرانند.

۲۳٫ او به شما شک دارد

یکی از نشانه های مردی که دیگر همسرش را دوست ندارد ، تردید در رابطه عاطفی او با همسرش است. اگر همسرتان به شما توجه نكند و از شما حمايت نكند ، در زندگي مشترك شما ترديد خواهد داشت و اين سرآغاز خنك شدن او در روابط است.

۲۴ – او در تلاش است شما را تغییر دهد

31 نشانه عدم علاقه مردان به زنان را بشناسید!

زن یا مردی که علاقه ای به همسر خود ندارند به طرق مختلف سعی در تغییر او دارد و این باعث می شود که همسرش دیگر هویت شخصی خود را با او نداند.

در مقاله روابط صمیمانه با همسرم توضیح دادم که ازدواج به این معنا نیست که زن و مرد هویت فردی خود را از دست می دهند بلکه باید مکمل یکدیگر باشند و به یکدیگر کمک کنند تا در ابعاد مختلف نیازهای خود را برآورده کنند.

۲۵- پرهیز از ارضای نیازهای روحی و جسمی

یکی از مهمترین دلایل ازدواج تأمین نیازها در ابعاد مختلف روحی و جسمی است. (ببینید آیا عشق بی قید و شرط وجود دارد؟). اگر زن یا مردی از تماس بدنی و توجه به احساسات شریک زندگی خود اجتناب کنند و سعی نکنند لحظات خوشی را با او خلق کنند ،

به این معنی است که او به روابط عاطفی و زندگی مشترک آنها علاقه ای ندارد و از این ازدواج ناامید و ناامید است.

۲۶٫ او کوچکترین ایرادات شما را می بیند

شوهر شما کسی است که شما را با تمام نقص و نقصان پذیرفته است. در واقع ، باید مکمل نواقص شما باشد و به شما کمک کند تا با آنها کنار بیایید. اگر زن یا مردی شما را بخاطر کوچکترین ایرادات خود مقصر بدانید ، به احتمال زیاد عشق خود به شما را از دست داده و از زندگی مشترک شما ناامید خواهد شد.

۲۷- به شما احترام نمی گذارد

کوچکترین بی احترامی از طرف همسرتان ، رابطه عاطفی و زندگی مشترک شما را از مسیر درست و سالم منحرف می کند. اگر زن یا مردی همسرش را دوست داشته باشند ، هرگز نمی تواند به خودش اجازه دهد که توسط خودش یا دیگران احترام نگذارد.

۲۸- افزايش بيش از حد در نبردها و اختلافات

یکی از بارزترین نشانه های عدم علاقه زن و مرد به شریک زندگی خود بحث و جدال زیاد با آنهاست. اگر زن یا مردی به ازای هر مشکل کوچکی جیغ بکشد و به جای صحبت در مورد آن دائماً با همسرش مشاجره کند ، ممکن است عشق و علاقه خود به همسر و زندگی مشترک را از دست داده باشد.

۲۹٫ با احساسات شما بازی می کند

شما همیشه باید با شوهر خود احساس راحتی کنید. اگر او با احساسات شما بازی کند ، شما هرگز آرامش نخواهید دید. این می تواند احساسات شما را جریحه دار کند و به تدریج شما را افسرده کرده و امید به زندگی را با رفتارهای مختلف مانند تحقیر یا تمسخر ، متهم کردن و کسب اعتماد به نفس از شما سلب کند.

بنابراین به دنبال شخصی باشید که شخصیت شما را ارج می نهد ، بنابراین رابطه خود را با شخصی که با احساسات بازی می کند پایان دهید.

۳۰٫ شما آخرین انتخاب او هستید

گاهی اوقات شما اولویت اول همسرتان نیستید ، به عنوان مثال ، گاهی اوقات او ابتدا باید با خانواده خود تماس بگیرد یا چیزی مهمتر از مراقبت از شما وجود دارد و این طبیعی است ، اما اگر اولویت او همیشه دیگران باشد و شما نباشید اولین انتخاب

به عنوان مثال ، او ملاقات خود را با شما لغو می کند تا در کنار دوستان خود باشد ، بدانید که شما گزینه اول او نیستید. اگر همیشه احساس می کنید که آخرین انتخاب او هستید ، باید در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

۳۱- شما را به دیگران معرفی نمی کند

اگر مردی که دوستش دارید در بخشیدن دیگران مشکل دارد و شما را با دوستان و اعضای خانواده اش آشنا نمی کند و شما را از آنها پنهان نمی کند ، بهتر است به احساسات و جدیت او در رابطه شک کنید.

دلیل پنهان کاری ممکن است این باشد که او شما را به عنوان زن زندگی خود قبول نمی کند یا با دیگری رابطه دارد. پیشنهاد مرطوب این است که بهتر است شما در انتخاب خود مراقب باشید و شخصی را انتخاب کنید که وقتی شما را به دیگران معرفی می کند احساس غرور کند.

منبع:
https://www.newslaw.net/31-نشانه-عدم-علاقه-مردان-به-زنان-را-بشناسید.a273638

—————–.

نشانه های شوهری که زنش را دوست ندارد

احساس می کنم شوهرم مرا دوست ندارد! ممکن است اخیراً این فکر دلخراش را داشته باشید. در این حالت ، دو نکته مهم وجود دارد:

اول ، ممکن است نشانه هایی وجود داشته باشد که شوهرتان شما را دوست ندارد ، اما تا وقتی با او در این باره صحبت نکنید نمی توانید مطمئن باشید. زیرا دلایل زیادی می تواند داشته باشد که شوهر شما کمی خسته و ناراحت است.

نکته دوم و مهم این است که؛ اگر فکر می کنید مرد زندگی خود را دوست ندارید و مدتی است این احساس را تجربه می کنید ، احتمالاً نشانه این است که چیزی در روابط شما تغییر کرده است.

برای مقابله با این مشکل باید علائم عدم علاقه مرد به زنان را بدانیم. برای اینکه بتوانید به این سوال مهم پاسخ دهید ، آیا شوهرتان هنوز شما را دوست دارد یا نه؟ برخی از این علائم شامل موارد زیر است. دانستن تعدادی از راهکارها برای جلوگیری از خیانت ضروری است

۱- او به اتفاقات بد و خوب زندگی شما هیچ علاقه ای ندارد

احتمالاً در ابتدای ازدواج و قبل از آن شوهر شما علاقه زیادی به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد دارد. به عنوان مثال ، او می خواهد بداند هدف شما چیست ، شرایط کاری شما چیست و می خواهید در آینده چه کار کنید.

اما یکی از نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد این است که با گذشت زمان ، اینگونه گفتگوها کاملاً از بین می رود. حتی وقتی سعی می کنید درباره موضوعی که مورد علاقه شماست صحبت کنید ، به نظر نمی رسد که مورد علاقه او باشد.

علاوه بر این ، شوهر شما هرگز نمی پرسد که روز خود را چگونه گذراندید. همه این رفتارها می تواند زنگ خطری باشد.

 

۲- او به شما گوش نمیدهد

وقتی مرد فاصله می گیرد ، به حرف همسرش توجه نمی کند. مردان در این شرایط بلافاصله حتی مسائل پیش پا افتاده روزمره مانند تغییر شغل یا مشکلات خانگی را فراموش می کنند.

البته ممکن است گاهی اوقات غر بزنند یا سرشان را تکان دهند اما واقعیت این است که هنگام صحبت کوچکترین توجهی به شما نمی کنند. او همیشه مشغول تلفن ، لپ تاپ یا تلویزیون خود است. او به طور کلی به چیزی غیر از صحبت با شما علاقه مند است.

اگر شوهرتان به حرف های شما گوش نمی دهد ، این نشانه بی احترامی جدی است. گفتگو در یک رابطه یک مسئله بسیار مهم است. به یک معنا ، عدم گفتگوی سالم بین زن و شوهر مشکلات بزرگی را ایجاد می کند.

در اینجا چند نکته برای کمک به همسرتان برای گوش دادن به شما آورده شده است:

  • وسط گفتگو را ترک می کند.
  • وقتی سوالی می پرسید به شما جواب نمی دهد.
  • شوهر شما هنگام صحبت با شما کار دیگری می کند.
  • درخواست شما هرگز تأیید نخواهد شد.
  • او هرگز نمی خواهد در مورد چیزهایی صحبت کند که مورد علاقه خود او نیست.

۳- اعتماد و احترام بین شما دو نفر از بین رفته است

احترام و اعتماد از اجزای مهم در یک رابطه قوی هستند. اگر به نظر می رسد شوهر شما هر دو مولفه را از دست داده است ، می تواند نشانه آن باشد که او به همسرش علاقه ندارد. چگونه می توان این گفته را تأیید کرد؟

در واقع ، اگر شوهر شما به صحبت های شما گوش ندهد ، یا هرگز به شما علاقه مند نباشد یا به شما شک کند ، اینها نشانه های بزرگ بی احترامی است.

نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد

۴- او به شما محبت نمیکند

وقتی مردها یک زن را دوست دارند ، عشق خود را به روش های مختلف و در هر فرصتی ابراز می کنند. به عنوان مثال ، زوجین قبل از خداحافظی و رفتن به محل کار خود را می بوسند. یا وقتی پس از یک روز طولانی کار یکدیگر را می بینند ، شریک زندگی خود را از صمیم قلب در آغوش می کشند.

اما اگر شوهر شما از هر اقدامی اجتناب کند ، این می تواند نشانه بدی باشد. این امر به ویژه در مواردی که وی قبلاً کاملاً مهربانانه و عاشقانه رفتار کرده است ، بسیار مهم است. تغییرات را به وضوح مشاهده می کنید.

وقتی مرد زن نمی خواهد ، کم کم از خودش فاصله می گیرد. در حالی که شما و شوهرتان در یک خانه هستند ، اما هرگز ارتباطی بین شما وجود ندارد. چگونه مردان خیانتکار را بشناسیم!

۵- تمایلات جنسی او کاهش یافته است

رابطه جنسی همه در یک رابطه نیست ، اما می تواند بسیاری از موارد را توضیح دهد. به عنوان مثال ، هنگامی که مردی می خواهد رابطه خود را قطع کند ، نمی خواهد رابطه جنسی برقرار کند. او به سختی به تجربه شما از رابطه جنسی واکنش نشان می دهد.

این نشانه خوبی نیست. حتی گاهی اوقات اگر رابطه جنسی داشته باشید ، هیچ ارتباط عاطفی وجود ندارد. همسر شما همچنین ممکن است دارای اختلال عملکرد جنسی باشد که هیچ ارتباطی با شما ندارد.

می بینید که لازم نیست کل رابطه خود را در یک عشق شیرین و پرشور بگذرانید. اما اگر هر یک از موارد بالا را در روابط خود داشته باشید ، می تواند نشانه این باشد که شوهر شما دیگر شما را دوست ندارد:

  • او می گوید از رابطه جنسی با شما بسیار خسته شده است.
  • شوهر شما از پورنو لذت می برد ، اما زندگی جنسی شما از بین رفته است
  • رابطه جنسی شما بدون عشق و علاقه است.

۶- او هرگز به نظر شما توجه نمیکند

همه ما حق تصمیم گیری و اظهارنظر درباره مسائل مهم زندگی را داریم. مطمئناً شما همیشه به شوهر خود احترام می گذارید و بهترین کارها را برای او انجام می دهید. اما وقتی همسرتان نظر شما راجع به هر چیزی نمی خواهد و علاقه ای به آن ندارد ، این نشانه این است که او به شما احترام نمی گذارد.

البته ما نمی گوییم که مرد باید آنچه همسرش می گوید را انجام دهد ، اما حداقل باید به نظر او توجه کند و در این مورد با او صحبت کند. این ازدواج خوبی است. اما اگر شوهرتان دیگر شما را دوست نداشته باشد ، از گفته های شما چشم پوشی می کند و همیشه به سهم خود عمل می کند.

۷- او کاملاً روی خواسته های خودش متمرکز است

مردی که زن نمی خواهد فقط به آنچه برایش مهم است علاقه دارد.

او کاملا خودمحور است

بندرت او با احساسات و خواسته های همسرش مطابقت دارد.

او تقریباً منحصراً روی چیزهایی تمرکز دارد که بیشتر از آنچه شما را راضی کند ، او را راضی کند.

او به سختی با شما سازش می کند.

این علائم به شما می گویند شوهرتان دیگر شما را دوست ندارد. با این حال ، گاهی اوقات ، این می تواند یک مشکل عاطفی باشد که او را مجبور به تمرکز بیشتر روی خواسته های خود کند.

اما این نباید بهانه ای برای نادیده گرفتن کامل نیازها و خواسته های شما باشد. عشق و ازدواج یک خیابان دو طرفه است و اگر او فقط معطوف به خودش باشد ، ممکن است عشق او به این رابطه از بین برود.

۸- او دیگر از شما محافظت نمی کند

مردی که واقعاً شما را می خواهد می خواهد از شما محافظت کند. تحقیقات روانشناسی نشان می دهد که تستوسترون مرد به آنها کمک می کند تا از ایمنی و سلامت همسر خود محافظت کنند. این تئوری می گوید که مردان می خواهند قهرمان شما باشند.

آنها می خواهند در زندگی خود برای زن گام بردارند و از او امنیت و محافظت کنند. در واقع ، اگر یک مرد احساس کند قهرمان زندگی شما نیست عاشق شما نخواهد شد.

او می خواهد خودش را به عنوان یک مدافع ببیند. شما باید او را در زندگی خود به عنوان شخصی که واقعاً دوستش دارید حفظ کنید ، نه به عنوان یک دوست. می توانید بگویید که امروزه زنان برای نجات نیازی به کسی ندارند. اما مردان هنوز هم باید قهرمان باشند.

بنابراین اگر چنین احساسی را در شوهر خود پیدا نکردید ، می تواند زنگ خطر باشد.

۹- او دائماً در حال معاشرت با دیگران است

علائم دیگر مردی که دوستش نداریم شامل موارد زیر است:

او دیر سر کار می ماند.

او با دوستانش می گذرد ، اما در عین حال وقت گذراندن با شما را سخت می کند.

شاید وقت گذراندن با شما و پرهیز از این کار برای او جالب باشد.

۱۰- او هرگز از شما تعریف نمی کند

وقتی مرد شما را می خواهد ، همیشه سعی می کند مهربانی شما را ببیند و از شما تعریف کند. خواه تعریفی برای ظاهر شما باشد یا یک ویژگی رفتاری ، او دوست دارد به شما بگوید که این صفات را تحسین می کند.

اما اگر او هرگز از شما تعریف و تمجید نكند یا مورد خوبی را برای شما مشاهده نكرد ، اصلاً برای شما مهم نیست.

شاید در گذشته او بلافاصله متوجه می شود که رنگ موهای شما تغییر کرده است یا لباس متفاوتی پوشیده اید ، اما اکنون؟ او حتی به شما توجهی نمی کند. حتی وقتی می نشینید و فکر می کنید ، به معنای واقعی کلمه آخرین باری که او شما را ستوده است به یاد نمی آورید.

اینها نمونه هایی از رفتار مردانی است که شوهرشان را دوست ندارند.

۱۱- او شما را نادیده میگیرد

آیا پیام ها و تماس های تلفنی شما را نادیده می گیرد؟ آیا فراموش می کند به شما اطلاع دهد که کارش وقت گیر است؟ متأسفانه ، این علائم و معمولاً در مواردی که مرد کمتر محلی است ، نشانگر هوشیاری شما نیست.

زیرا اگر او واقعاً شما را دوست دارد ، می خواهد برای شما وقت بگذارد و هر وقت می تواند شما را ببیند.

۱۲- او با دیگران بهتر رفتار میکند تا با شما

در زندگی با مردی که شما را دوست ندارد ، احتمالاً با موارد زیر روبرو هستید:

ممکن است به شما بگوید که شما را دوست دارد ، اما عملکرد او با گفته های او متفاوت است. او بیش از شما به نظر دیگران احترام می گذارد. به نظر می رسد که او در حضور افراد دیگر سخاوتمندترین و مهربان ترین فرد در تمام دوران ها باشد. اما وقتی فقط شما هستید ، او برعکس عمل می کند.

۱۳- او همیشه از شما عصبانی است

همه ما گهگاه استرس می گیریم. این می تواند ما را در کوتاه مدت عصبانی کند. اما اگر شریک زندگی شما همیشه از چیزی ناراحت و عصبانی است ، می تواند نشانه تنفر مرد از همسرش باشد.

پس از همه ، بعد از بررسی این علائم ، اگر متوجه شدید همسرتان شما را دوست ندارد ، می توانید به راه حل این مشکل برسید.

سوالات متداول

آیا کاهش میل جنسی نشانه بی علاقگی شوهر است؟

بله ، رابطه جنسی همه در یک رابطه نیست ، اما می تواند چیزهای زیادی را توضیح دهد. به عنوان مثال ، هنگامی که مردی می خواهد رابطه خود را قطع کند ، نمی خواهد رابطه جنسی برقرار کند.

علائم بی علاقگی شوهر چیست؟

نادیده گرفتن نظرات و خواسته های شوهر ، کاهش میل جنسی ، گوش ندادن به نظرات شوهر و …

 

منابع:

gg.gg | is.gd | bit.ly

درباره‌ی تاپ پرشین

blank

حتما ببینید

ساخت امضا با اسم

ساخت امضا با اسم (۱۵۰ مدل)

ساخت امضا با اسم معرفی مدل های مختلف امضا همراه با نام و نام خانوادگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *