۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

شکی نیست که اینستاگرام اکنون گل سرسبد شبکه های اجتماعی محبوب در سراسر جهان و به ویژه کشورمان است. با وجود فیلتر کردن تلگرام ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. به همین دلیل است که بهترین مکان برای تبلیغات ، بازاریابی ، مارک تجاری و شروع یک تجارت جدید در هر کجا که مخاطبان زیادی وجود دارد است.

همانطور که می دانید ، هر کسب و کار در اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان خود را دارد. بنابراین فالوورهای اینستاگرام بسیار مهم هستند. البته پیروان واقعی که به کار شما علاقه مند هستند. خدا را شکر روشهای زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. از خرید فالوور در اینستاگرام گرفته تا استفاده از ربات های اینستاگرام!

اما در این مقاله در مورد راه های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام صحبت خواهم کرد. همانطور که گفتم ، روش های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد ، اما اکثر آنها اصولی نیستند و در واقع روش های غیرقانونی هستند.

اگر می خواهید دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام خود را یک شبه افزایش دهید ، این مقاله به هیچ وجه کمکی به شما نمی کند. فقط دوستانی که می خواهند فالوئرهای واقعی که به صفحه اینستاگرام خود علاقه مند هستند را جذب کنند باید این مقاله را بخوانند. اگر موافق هستید با من باشید.

 

ابتدا باید فالوور را در اینستاگرام بخریم؟

بسیاری از دوستان معتقدند که برای شروع کار در اینستاگرام ، ابتدا باید یک فالوئر بخرند. تفکر بسیاری از دوستان این است که در آغاز اگر دنبال کنندگان در صفحات خود کم باشند نمی توانند در جذب فالوور موفق تر باشند. شاید اینطور به نظر برسد ، اما با راه حل هایی که در این مقاله به شما ارائه می دهم ، قطعاً می توانید پیروان زیادی را به خود جذب کنید بدون اینکه در ابتدا دنبال کنندگان زیادی داشته باشید.

اگر قصد دارید برای شروع کار خود یک فالوور اینستاگرام بخرید ، بهتر است ابتدا از فالوورهای ایرانی استفاده کنید و تعداد کمی خریداری کنید. سپس با روش های ذکر شده می توانید پیروان واقعی بسیاری را به صفحه اینستاگرام خود جذب کنید.

اکنون همه می دانند که صفحه ای که مثلاً ۱۰ دنبال کننده دارد ، باید حداقل ۲ لایک برای هر پست داشته باشد. اما صفحاتی که فالوئرها می خرند به مراتب بدتر از تعداد پست هایشان است. به همین دلیل کافی است اعتماد به صفحه خود را کاهش دهید و بسیاری از افراد متوجه خواهند شد که صفحه شما قابل اعتماد نیست!

بنابراین ، همانطور که می بینید ، فالوورهای جعلی ، همانطور که می گویند ، خرید می تواند به مارک تجاری و اینستاگرام شما آسیب برساند. متأسفانه ، شرکت های بزرگ از این روش برای افزایش صفحه فالوور اینستاگرام خود استفاده می کنند ، اما آنها نمی دانند که در آینده با دستان خود تجارت خود را از بین می برند.

بهترین راه اساساً تلاش برای افزایش فالوورهای صفحه اینستاگرام خود است. هیچ چیز برای شما به عنوان پیروان واقعی مهم نیست. در این مقاله من برخی از ایده ها را با شما به اشتراک می گذارم تا بتوانید پیروان پیدا کنید که واقعاً عاشق تجارت شما هستند.

البته اگر قصد خرید از یک سایت فالوور قابل اعتماد را دارید ، در انتهای این مقاله شما را با یک سایت خرید معتبر فالوور در اینستاگرام آشنا می کنم. پس تا پایان این مقاله با من باشید.

۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

راه های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

اگر تجارت شما واقعاً برای شما مهم است و می خواهید در اینستاگرام بسیار محبوب شوید ، من روش های واقعی و اصولی افزایش فالوور خود را در اینستاگرام به شما می گویم. اما اگر قصد ایجاد یک صفحه اینستاگرام را دارید و فقط می خواهید با افزایش فالوورهای خود و سپس کسب درآمد با پذیرش سفارشات تبلیغاتی اعتماد بالایی کسب کنید ، روش هایی که ذکر می کنم به هیچ وجه برای شما مفید نخواهد بود.

 

۱٫ حساب خود را جذاب کنید

اول از همه ، خوب است بدانید که حساب اینستاگرام شما دقیقاً مانند ویترین است. اگر ویترین مغازه شما جذاب نباشد ، از مشتری فرار می کنید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر است و اولین و آخرین کلمه در اینستاگرام تصاویری است که پخش می شود.

شما باید تصاویر جذاب و خلاقانه بسازید و آنها را در پروفایل خود ارسال کنید. بنابراین در نگاه اول کاربران شما مجذوب حساب شما می شوند و می خواهند سریعتر شما را دنبال کنند. بسیاری از صفحات جذاب وجود دارد که مردم فقط به دلیل جذاب بودن آنها را دنبال می کنند.

البته مهم است که پروفایل تان را با یک عکس پروفایل جذاب و یک بیوی عالی تاثیر گذارتر کنید.

رعایت تمام این موارد به جذاب تر شدن پروفایل شما کمک می کند و هر بازدید کننده ای را می تواند مشتاق به پیگیری پیج شما کند.

۲٫ از # هشتگ استفاده کنید

هشتگ ها در دیده شدن بیشتر پست های اینستاگرام شما نقش مهمی دارند. استفاده صحیح از هشتگ می تواند به رشد و پیشرفت کسب و کار شما در اینستاگرام کمک زیادی کند.

اینستاگرام اخیراً توانایی خود را برای دنبال کردن هشتگ ها به برنامه خود اضافه کرده است و افراد زیادی هستند که هشتگ های مورد علاقه خود را دنبال می کنند. همین امر باعث محبوبیت هشتگ ها در اینستاگرام شد. و استفاده مداوم از هشتگ هنگام ارسال ، صفحه فالوورهای اینستاگرام شما را افزایش می دهد.

سعی کنید لیستی از هشتگ های معروف و به اصطلاح داغ را در زمینه خود پیدا کنید و آنها را لیست کنید. برای انجام این کار از جستجوی اینستاگرام خود استفاده کنید. هشتگ اصلی خود را بر اساس جستجوی اینستاگرام در قسمت هشتگ وارد کنید تا به شما نشان دهد کدام هشتگ ها شبیه هشتگ مورد نظر شما هستند که عکس های زیادی با آنها برچسب گذاری شده است.

هنگام انتشار پست های خود ، تا حد ممکن از همه آنها استفاده کنید. مطمئناً هر عکسی که با هشتگ در اینستاگرام قرار می دهید باعث می شود ۳ نفر شما را دنبال کنند.

 

۳٫ با صفحات دامنه خود تعامل کنید

یکی از مفیدترین کارهایی که می توانید در فعالیت های اینستاگرام خود انجام دهید تعامل با همسالان است. اگر در اینستاگرام فعال هستید ، برای یافتن دامنه خود نیازی به جستجو نیست. شما به طور طبیعی با آنها برخورد می کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با آنها تماس بگیرید.

سعی کنید صفحات منطقه خود را دنبال کنید و فعالیت های آنها را در اینستاگرام دنبال کنید. مستقیم با آنها تماس بگیرید و سعی کنید هر از گاهی با آنها تبادل نظر کنید. اشتراک با صفحات دامنه شما باعث افزایش فالوورهای اینستاگرام و جذب بیشترین افراد در تجارت شما می شود.

علاوه بر این ، هنگامی که با صفحه هایی که موضوع شما با موضوع مشابه شما ارتباط برقرار می کنند ، فرصت پیدا کردن در لیست پیشنهادهای آنها را خواهید داشت و این باعث می شود که هر روز پیروان صفحات اینستاگرام شما افزایش یابد.

 

۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

۴٫ مسابقات اینستاگرام را راه اندازی کنید

برگزاری مسابقات در اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام است که امروزه بسیاری از صفحات محبوب و همچنین صفحات ناشناخته در اینستاگرام از این روش استفاده می کنند.

سعی کنید در طراحی مسابقات خلاق باشید و برای برندگان مسابقات از هدایای دلگرم کننده و ارزشمند استفاده کنید. هرچه جوایز برندگان با ارزش تر باشد ، افراد بیشتری نیز برای شرکت در مسابقه شما ترغیب می شوند.

با توجه به زمینه کاری خود در اینستاگرام می توانید مسابقات زیادی را با مضامین مختلف شروع کنید. اما نکته مهم این است که سعی کنید شرکت کنندگان را به انجام کاری دعوت کنید. به عنوان مثال ، از شرکت کنندگان بخواهید ۵ نفر از دوستان خود را به مسابقه دعوت کنند و فراموش نکنید که از آنها بخواهید ، به عنوان مثال ۲ نفر از دعوت کنندگان باید برای شرکت در مسابقه صفحه را دنبال کنند.

همانطور که مشاهده می کنید ، مسابقات اینستاگرام به سرعت فالوورهای صفحه شما را افزایش می دهد. بنابراین حتماً سعی کنید هر از گاهی در صفحه اینستاگرام خود مسابقات را اجرا کنید.

 

۵٫ برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود از وب سایت خود استفاده کنید

اگر وب سایتی دارید ، ایده های خوبی برای بزرگ کردن صفحه فالوورهای اینستاگرام شما وجود دارد. وب سایتی که هر روز بازدیدکننده جدید دارد بهترین مکان برای تبلیغ صفحه اینستاگرام شما است.

یکی از ایده هایی که می توانید در سایت خود استفاده کنید قرار دادن بنر اینستاگرام خود در زیر همه پست ها است. با این کار شانس بیشتری برای جذب پیروان جدید دارید. از آنجایی که بسیاری از افراد مطمئناً می توانند مقالات شما را از طریق Google بخوانند و در این حالت با دیدن بنر شما در اینستاگرام که باید جذاب هم باشد ، حداقل یک بار به صفحه اینستاگرام شما مراجعه می کنند.

فراموش نکنید که آدرس خود را در اینستاگرام به عنوان یکی از راه های برقراری ارتباط در صفحه درباره ما و تماس با ما در سایت خود قرار دهید. زیرا این دو صفحه در هر سایت پربازدیدترین صفحات سایت محسوب می شوند.

هر از گاهی سعی کنید کاربران خود را به دنبال صفحه اینستاگرام خود از طریق خبرنامه ایمیل سایت خود دعوت کنید. برای پاسخ مثبت به درخواست اقدام شما ، همیشه یک پیشنهاد ویژه و مقاومت ناپذیر لازم است. بنابراین حتما یک پیشنهاد ویژه برای مشتریان خود در نظر بگیرید.

ممکن است بسیاری از اعضای سایت شما قبلاً اینستاگرام شما را دنبال نکرده باشند. با قرار دادن اینستاگرام خود در امضای ایمیل های خود ، می توانید اینستاگرام خود را به عنوان یكی از راه های برقراری ارتباط به آنها ارائه دهید. علاوه بر این ، در صورت ارسال ایمیل توسط اعضای شما ، افراد بیشتری می توانند اینستاگرام شما را بشناسند.

۶٫ رفتار کاربران خود را تحلیل کنید

تجزیه و تحلیل رفتار کاربر همیشه کیفیت کار شما را بهبود می بخشد. چه وب سایت داشته باشید و چه اینستاگرام ، باید همیشه از کمبودها و نیازهای کاربران خود آگاه باشید. زیرا با تحقیق در مورد رفتار کاربران خود ، خواهید فهمید که آنها دقیقاً به چه چیزهایی علاقه دارند و به دنبال چه هستند.

اینستاگرام ابزاری به نام Insight را برای پروفایل های تجاری خود در نظر گرفته است که با استفاده از آن می توانید به راحتی دریابید که محتوای تولیدی شما برای کاربرانتان چقدر جذاب است یا خیر! چقدر در هدفتان پیش می روید؟

در این صورت می توانید محتوای تولیدات خود را بهبود بخشید و این باعث می شود که در جذب فالوور به صفحه خود پیش بروید. البته ممکن است این امر مستقیماً بر رشد فالوورهای اینستاگرام شما تأثیر نگذارد ، اما همانطور که قبلاً اشاره کردم ، افرادی که در نگاه اول پروفایل شما را دوست دارند شما را دنبال می کنند.

 

۷٫ از تبلیغات آفلاین استفاده کنید

اگر یک تجارت سنتی دارید و از اینستاگرام برای تبلیغ تجارت خود استفاده می کنید ، قطعاً می توانید از تبلیغات آفلاین برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید روی جزوه ها یا رساله ها مانور دهید. در این حالت حتما آدرس صفحه اینستاگرام خود را در تبلیغات کاغذی خود بگنجانید.

همچنین نشان دادن آدرس اینستاگرام در کارت ویزیت بسیار مهم است. امروزه بسیاری از افراد معمولاً از آدرس اینستاگرام خود به جای وب سایت در کارت ویزیت خود استفاده می کنند.

Web Partner Special: چگونه می توانم از Instagram برای بازاریابی استفاده کنم؟

۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

۸٫ ارسال پست های چالش برانگیز و ویروسی

یکی از تعاملی ترین پست ها در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام ، ارسال پست های چالش برانگیز است. البته در هر زمینه کاری چالش هایی وجود دارد. برای برقراری ارتباط کاربران با شما و درگیر کردن در بحث ، پست ارسال کنید.

یکی از راه های تعامل با کاربران س toال از آنها است. به عنوان مثال ، پستی در اینستاگرام وی با عنوان “دیجی کالا روزانه چقدر درآمد دارد؟” پست. می توانید این پست را به عنوان عکس ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که افراد دوست دارند درباره موضوعات چالش برانگیز نظر دهند. افراد زیادی در موضوعی که شما ایجاد کرده اید درگیر هستند و ممکن است از دوستان دیگر در پست شما نام ببرند.

یا حتی می توانند پست شما را مستقیماً برای دوستان دیگر ارسال کنند. و این باعث می شود پست شما ویروسی شود. مطمئناً پست هایی را دیده اید که هر از گاهی در Instagram Explorer خود بسیار مشاهده و پسندیده می شوند؟

وقتی پست شما دست به دست می شود ، مطمئن شوید که مانند ویروس به بسیاری از کاربران سرایت می کند و مورد پسند زیاد قرار می گیرد. با این کار افراد بیشتری با صفحه شما آشنا می شوند.

 

۹٫ از سایر ابزارها و انجمن های مجازی کمک بگیرید

یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از ابزار دیگری است که در اختیار دارید. به عنوان مثال ، سایر شبکه های اجتماعی. به عنوان مثال ، اگر در LinkedIn فعال هستید ، قطعاً می توانید از نفوذ خود در LinkedIn برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود استفاده کنید.

یا به عنوان مثال ، وقتی نظر تخصصی خود را در پست های وبلاگ ها و وب سایت های دیگر ارسال می کنید ، از آدرس حساب اینستاگرام خود به جای آدرس وب سایت خود استفاده کنید. مطمئن باشید اگر نظر شما م effectiveثر باشد ، افراد زیادی علاقه مند به پیگیری شما خواهند بود.

همچنین ، هنگام ارسال پست به عنوان مهمان در وبلاگ ها و وب سایت های دیگر ، حتما آدرس اینستاگرام خود را در حساب خود وارد کنید.

هنگام پر کردن حساب شبکه های اجتماعی خود ، حتما آدرس خود را در اینستاگرام قرار دهید. گوگل پلاس ، فیس بوک و توییتر شبکه های اجتماعی هستند که می توانید از آنها برای افزایش فالوورهای صفحه اینستاگرام خود استفاده کنید.

در پایان فایل های صوتی یا فیلم هایی که ارسال می کنید ، حتما ذکر کنید که در اینستاگرام ردیابی می شوید. در بسیاری از موارد ، اگر محتوای خوبی ارائه دهید ، مخاطبان شما علاقه مند به پیگیری کارهای شما هستند. فایلها یا فیلمهای صوتی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

 

۱۰٫ از ربات اینستاگرام استفاده کنید

یکی از راه های افزایش فالوورهای واقعی و متمرکز اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. سایت هایی وجود دارند که ربات های اینستاگرام را در وب ارائه می دهند. ربات های اینستاگرام بهترین ابزار برای تعامل با کاربران هستند. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، فعالیت اینستاگرام و تعامل با افرادی که ممکن است به زمینه کاری شما علاقه مند باشند ، آنها را به صفحه اینستاگرام شما جذب می کند.

این ممکن است دشوار باشد ، اما ربات اینستاگرام بهترین ابزار برای کار در Instagram برای شما است.

می توانید حساب خود را در ربات اینستاگرام فعال کنید و به جای آن عملیاتی مانند پسندیدن عکس ها ، ردیابی افراد خاص ، ارسال مستقیم افراد به اینستاگرام را به صورت خودکار انجام می دهد.

همچنین می توانید با دقت برنامه ریزی کنید تا ربات شما دقیقاً همان کاری را که می خواهید انجام دهد. به عنوان مثال ، پسندیدن عکس ها با هشتگ های خاص ، دنبال کردن دنبال کنندگان در یک صفحه خاص ، پسندیدن عکس های با یک نقشه خاص و اینستاگرام اینستاگرام هر کاری را دوست دارید انجام می دهد.

و این همان چیزی است که افراد را به صفحه شما جذب می کند و به موضوع شما علاقه مند هستند. افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام با ربات های اینستاگرام به راحتی امکان پذیر است.

 

 

۱۱٫ در صفحات مرتبط تبلیغ کنید

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام خود تبلیغ در صفحات مربوط به زمینه کاری شماست. با استفاده از این روش ابتدا باید صفحات مربوط به زمینه کاری خود را با جستجوی عنوان شغلی یا هشتگ های مرتبط پیدا کرده و پس از بررسی آنها و مشاهده شرایط مناسب ، برای تبلیغات با آنها مذاکره کنید.

تبلیغات را در صفحات مرتبط که قبلاً تبلیغات زیادی انجام نداده اند ، امتحان کنید. در این صورت تبلیغات شما موثرتر خواهد بود. برای اینکه بفهمید تبلیغات اینستاگرام چیست و اصول و قواعد آن چیست ، مقاله “چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟” حتما بخوانید.

 

۱۲٫ حتماً از نشانگر مکان استفاده کنید

اگر می خواهید پست های شما توسط افراد بیشتری دیده شود ، پیشنهاد می کنم از برچسب مکان استفاده کنید. زیرا اینستاگرام توانایی نمایش پست های مرتبط را به افراد منطقه دارد. این به طرز عجیبی دنبال کنندگان اینستاگرام شما را افزایش می دهد.

 

۱۳٫ تولید محتوای مداوم داشته باشید

یکی از مهمترین عوامل رشد صفحات اینستاگرام ، تداوم تولید محتوا است. پس از بررسی تعداد زیادی از صفحات اینستاگرام که در مناطق مختلف کار می کنند ، به این نتیجه رسیدم که تولید محتوای مداوم در طولانی مدت فالوورهای اینستاگرام را افزایش می دهد. بسیار مهم است که به اینستاگرام ثابت کنید که فعال هستید و دنبال کنندگان شما همیشه منتظر انتشار محتوای شما هستند.

طبق الگوریتم جدید اینستاگرام ، اگر فعالیت اینستاگرام شما مداوم باشد ، تعداد ترفندهای روزانه شما روز به روز افزایش می یابد و این باعث می شود پست های شما بیشتر دیده شود. این به طور مستقیم بر دید پست های Instagram Explorer شما تأثیر می گذارد.

سعی کنید روزانه حداقل یک پست در اینستاگرام خود ارسال کنید. تقویمی با محتوا داشته باشید و مطابق اصولی که برنامه ریزی کرده اید ، انتشارات مختلف را منتشر کنید. البته این موضوع در زمینه فعالیت و رقبا نیز صدق می کند. اما به طور کلی ، بیشتر صفحات در حال رشد این روزها حداقل یک پست در روز منتشر می کنند.

۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

۱۴٫ تولید محتوای سرگرم کننده

بسیاری از افرادی که در اینستاگرام هستند به دنبال تفریح ​​هستند. در هر منطقه ای که کار می کنید می توانید پست های سرگرم کننده ارسال کنید. پست های سرگرم کننده زیادی ارسال نکنید و سعی کنید از موضوع اصلی کار خود خارج نشوید. اگر می توانید پست های سرگرم کننده ای ایجاد کنید که مخاطبان شما از آن لذت خواهند برد ، مطمئن شوید که آنها می خواهند پست شما را به دوستان خود هدایت کنند. این باعث می شود پیروان شما به مرور رشد کنند.

 

۱۵- سوالات چالش برانگیز بپرسید

پرسیدن س questionsال های چالش برانگیز مستقیماً به شما کمک می کند دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. در بسیاری از موارد ، مخاطبان شما بیشتر از سایر پست های شما به پست های چالش برانگیز پاسخ خواهند داد. به عنوان مثال ، اگر از آنها بپرسید ، “آیا دوست دارید به ۱۰ سال پیش برگردید یا اکنون ۱۰۰ میلیون داشته باشید؟” مطمئناً ، بسیاری از افراد نسبت به پست شما واکنش نشان می دهند و در مورد آن نظر می دهند.

به خاطر داشته باشید که این نوع پست ها که باعث افزایش تعامل مخاطبان شما با پروانه شما می شود ، به مرور زمان بیشتر به چشم می آیند پست های شما نیز کمک می کند. سعی کنید از هر ۱۰ پستی که ارسال می کنید حداقل یک پست چالش برانگیز داشته باشید تا مخاطبان شما با صفحه شما تعامل داشته باشند!

ماهیت پست های چالش برانگیز این است که بسیاری از افراد دوست دارند دوستان دیگرشان در مورد پست شما بدانند و همین باعث محبوبیت پست شما می شود. مهم این است که شما باید کاری کنید که به دنبال کنندگان خود کمک کنید صفحه شما را گسترش دهند.

 

۱۶٫ الگوریتم اینستاگرام را دنبال کنید

باید اطلاعات کافی در مورد الگوریتم اینستاگرام داشته باشید. شما باید بدانید که الگوریتم اینستاگرام دقیقاً چگونه کار می کند. به عنوان مثال ، به هیچ وجه نباید از پیروان جعلی استفاده کنید. یا نباید از هشتگ های نامناسب در پست های خود سو abuse استفاده کنید. یا مثلاً برای کاهش تعامل کاربر با صفحه خود لازم نیست کاری انجام دهید. دقیقاً هر آنچه که تاکنون در مورد آن صحبت کردم رابطه مستقیمی با الگوریتم اینستاگرام دارد.

به طور کلی ، اگر می خواهید با الگوریتم اینستاگرام دوست باشید ، نباید فعالیت غیرواقعی داشته باشید. شما نباید قوانین اینستاگرام را نقض کنید. شما باید کاملاً طبیعی رفتار کنید و فقط برای تأثیرگذاری و رضایت مخاطبان خود به کار در اینستاگرام ادامه دهید.

 

۱۷٫ پست را در بهترین زمان منتشر کنید

اگر می خواهید پست های شما بیشتر دیده شود و بیشتر مورد پسند شما واقع شود ، باید بهترین زمان برای ارسال پست اینستاگرام خود را پیدا کنید. کار سختی نیست! فقط به آمار اینستاگرام نگاه کنید و فعالیت دنبال کنندگان را در صفحه خود بررسی کنید. سطح تعامل با کاربران را با تعدادی از پستهای اخیر بررسی کنید تا بفهمید بیشتر در چه ساعتی از روز پست می کنید. این امر به طور جدی در مشاهده پست های شما تأثیر می گذارد.

بدیهی است که اگر پست های شما در زمان مناسب منتشر شود ، بیشتر دیده می شوند و در نهایت ، همانطور که قبلاً گفتم ، این باعث افزایش دنبال کنندگان صفحه شما می شود.

 

۱۸٫ از یک تم جذاب در صفحه خود استفاده کنید

استفاده از گرافیک یا مضامین جذاب در صفحه نشان می دهد که شما به مخاطبان خود اهمیت می دهید و به آنها احترام می گذارید. به یاد داشته باشید هنگام انتشار پست های خود از یک تم جذاب و گرافیک قابل قبول استفاده کنید. این امر همچنین در افزایش تعداد فالوورهای صفحه شما تأثیر مستقیم دارد. تحقیقات نشان می دهد صفحاتی که از موضوع خاص یا گرافیک جذاب در پست های خود استفاده می کنند ۳۰٪ احتمال افزایش دنبال کنندگان خود را دارند.

یک موضوع جذاب در اینستاگرام

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، هنگام مراجعه به صفحه شما ، باید کاری انجام دهید تا در یک نگاه به صفحه شما جذب شود و سریع دکمه دنبال کردن را بزنید. استفاده از یک تم جذاب نیز یکی از مهمترین دلایل مخاطب شما برای دنبال کردن صفحه شما از ابتدا است.

۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

۱۹٫ ثابت کنید که شما یک ربات نیستید!

طبق آنچه قبلاً در مورد الگوریتم اینستاگرام گفتم ، باید مطمئن شوید که از نظر اینستاگرام ربات نیستید! اگر ثابت کردید که فقط یک ربات نیستید ، مطمئن باشید که اینستاگرام توجه زیادی به صفحه شما نشان می دهد ، به این معنی که فعالیت شما بیشتر به چشم می آید.

مثل یک ربات نیست به معنای تعامل طبیعی با همه است. به عنوان مثال ، همیشه مستقیم پاسخ دهید. سعی کنید ویس را مستقیم ارسال کنید. فراموش نکنید که به پیامهای مستقیم کسانی که شما را دنبال نمی کنند پاسخ دهید. زندگی کنید و خود را نشان دهید. فراموش نکنید که یک داستان بگذارید! به طور کامل به نظرات پاسخ دهید و فقط با یک شکلک احساس راحتی نکنید! به طور کلی ، از همه چیز کامل اینستاگرام استفاده کنید تا مطمئن شوید ربات نیستید.

۲۰٫ سوالات مورد بحث

ارسال استوری ها با سوالات در اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوورهای خود در اینستاگرام است. غیرمستقیم البته! با ارسال سوال با سوال ، این کار باعث افزایش تعامل کاربر با صفحه شما می شود. در واقع شما آنها را مجبور می کنید که به سوال شما پاسخ دهند و این تعامل با گذشت زمان باعث می شود که داستان های شما از داستان های دیگر پیشی بگیرد و این باعث می شود که داستان های شما بیشتر نمایان شوند.

پرسیدن سوالات چالش برانگیز در داستان های شما باعث محبوبیت بیشتر داستان ها و در نهایت دیده شدن آنها می شود. البته هرچه داستان های شما بیشتر دیده شود ، فالوورهای بیشتری خواهید داشت.

۲۱٫ از هشتگ و ارجاعات در داستان استفاده کنید

سعی کنید از هشتگ های مناسب استفاده کنید و از افراد در داستان های خود نام ببرید. با این کار داستان های شما بیشتر دیده می شوند. به عنوان مثال ، اگر در تاریخچه خود از یک فعال در زمینه فعالیت خود نام ببرید ، او به صفحه شما می آید و شما را دنبال می کند. اگر او پیگیری کند زیرا زمینه کاری او مربوط به کار شما است ، ممکن است شما در لیست پیشنهادهای او باشید و این باعث می شود پیروان شما به مرور زمان بیشتر شوند.

 

۲۲- درس ها و پرسش ها و پاسخ های زنده

انجام پخش های آموزشی مستقیم و پرسش و پاسخ مستقیم باعث افزایش فالوورهای صفحه اینستاگرام شما می شود. مردم عاشق یادگیری هستند و اگر آموزشهای زنده یا پرسش و پاسخ ارسال می کنید ، حتماً آنها را به بسیاری از افراد معرفی کنید. اینستاگرام همچنین به پخش زنده با تعداد زیادی از افراد آنلاین توجه ویژه ای دارد.

زنده آموزشی در اینستاگرام

بیشتر اوقات ، فروش دوره های آموزشی گران قیمت ، آموزش و پرسش و پاسخ زیادی را به همراه دارد که علاوه بر افزایش فالوور ، فروش شما را نیز افزایش می دهد.

 

۲۳٫ ارسال پست های ویدئویی به آپارات و یوتیوب

سعی کنید فیلم های خود را ارسال کنید ، مخصوصاً فیلم های طولانی تری که در اینستاگرام IGTV خود ارسال می کنید ، تا اطلاعات بیشتری را در آپارات و YouTube مشاهده کنید. این به طور مستقیم به افزایش تعداد دنبال کنندگان در صفحه شما کمک خواهد کرد. بهتر است از هر شبکه ویدیو محوری که می دانید برای بارگذاری فیلم های خود استفاده کنید.

 

۲۴٫ با فعالان منطقه خود تعامل داشته باشید

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوورهای هدفمند در اینستاگرام ، تعامل با فعالان حوزه خود است. سعی کنید به پست های آنها پاسخ دهید. پست های آنها را لایک کنید و در مورد نظر واقعی خود نظر دهید. در صورت امکان ، با آنها درس های زنده داشته باشید ، زیرا این کار باعث تعویض پیروان شما می شود.

اینستاگرام همچنین اخیراً یک دسته موضوعی را معرفی کرده و صفحات مرتبط را به کاربران نشان می دهد. به همین دلیل ، برای اینکه بیشتر مورد توجه قرار بگیرید ، بهتر است با فعالان منطقه خود ارتباط برقرار کنید.

۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

۲۵٫ کتیبه را حرفه ای بنویسید

فکر می کنم نوشتن زیرنویس جذاب در اینستاگرام یک هنر است. اگر توجه کرده باشید ، بسیاری از پست هایی که تعامل بیشتری در اینستاگرام دارند ، زیرنویس های چشمگیری دارند. با توجه به پست هایی که ارسال می کنید ، سعی کنید از یک عنوان خوب و مرتبط استفاده کنید. ارسال پست یکی از دلایل مهم مشارکت کاربر در پست شماست و قطعاً این بار متوقف کردن پست به نفع شماست. اینستاگرام همچنین از مفید بودن پست هایی که ارسال می کنید برای مخاطبان شما اطمینان می دهد.

۲۶٫ از قانون تعامل ۲۰ دقیقه ای استفاده کنید

قانون تعامل ۲۰ دقیقه ای با مرور زمان صفحه پیروان شما را افزایش می دهد. طبق این قانون ، قبل از ارسال پست جدید خود ، ۲۰ دقیقه از وقت خود را برای تعامل با دیگران اختصاص دهید. پست های آنها را لایک کنید و در مورد آنها نظر دهید.

با این کار بلافاصله هنگام ارسال پست جدید خود به صفحه شما می آیند و در ازای کاری که انجام داده اید پست شما را پسندیده اند. این با گذشت زمان به تعامل واقعی تبدیل می شود و به تدریج پیروان شما افزایش می یابند و پست های شما بیشتر دیده می شوند.

 

۲۷٫ پستهای زیادی ارسال نکنید

درست است که قبلاً به این موضوع اشاره کردم ، شما باید در اینستاگرام فعال باشید ، اما این به این معنی نیست که بدون برنامه ریزی پست می کنید. بسیاری از پیروان شما ، با دیدن پست های شما ، تصمیم می گیرند که با شما بمانند یا نه! اگر تعداد زیادی پست ارسال کنید

، آنها را مجبور خواهید کرد که دیگر شما را دنبال نکنند. باید سعی کنید روزانه تعداد پست ها را بدست آورید. این با تست خطا امکان پذیر است. زیرا در صفحات مختلف متفاوت است.

من فکر می کنم شروع به ارسال دو پست در روز با فاصله چند ساعت یک استراتژی خوب است. همانطور که حساب شما رشد می کند و دنبال کنندگان بیشتری به دست می آورید ، می توانید به تدریج تعداد پست های خود را افزایش دهید

. من فرمولی برای محاسبه تعداد پستهای روزانه ای که می توانید استفاده کنید ایجاد کردم. به عنوان مثال ، ۱۰۰۰ صفحه فالوور باید ۱ تا ۲ پست در روز ارسال کند. یا صفحاتی که حداکثر ۱۰ هزار دنبال کننده دارند باید روزانه دو تا سه پست ارسال کنند. همچنین ، برای صفحات با پیروان بیشتر ، تعداد پست های روزانه باید افزایش یابد.

 

۲۸٫ دوستان یا فعالان خود را در منطقه خود علامت گذاری کنید

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود این است که دیگران را در پستی که پست می کنید نشان کنید. وقتی دوستان خود را در پست ها برچسب گذاری می کنید ، اساساً آن پست را به نمایه آنها اضافه می کنید و آن را در قسمت پست های دارای برچسب قرار می دهید. این باعث می شود دوستانشان پستی را که ارسال کرده اید ببینند و باعث افزایش فالوورهای اینستاگرام شما می شود.

حال تصور کنید اگر در پست های خود فعالان منطقه خود را برچسب گذاری کنید چه اتفاقی می افتد؟ مطمئناً پیروان هدفمندتری را جذب خواهید کرد.

۲۹٫ مسابقات اسپانسر در اینستاگرام

راه دیگر برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود حمایت از مسابقات اینستاگرام است. حامیان مالی معمولاً نقش مهمی در مسابقات اینستاگرام دارند و باید به برندگان مسابقه جوایزی اهدا کنند. در عوض ، صفحه اسپانسر مسابقه یکی از صفحه هایی است که باید توسط شرکت کنندگان دنبال شود! به همین دلیل ، اگر اسپانسر مسابقه شوید ، مطمئن باشید که می توانید تعداد زیادی فالوور را به خود جلب کنید.

۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

مسابقات ویدیویی اینستاگرام

ویدئوگرام یکی از سایت هایی است که بسیاری از مسابقات اینستاگرام را میزبانی می کند و می توانید برای حمایت از مسابقات اینستاگرام با ویدئوگرام وارد مذاکره شوید. البته اسپانسر مسابقات در اینستاگرام معمولاً هزینه زیادی دارد و این روش برای همه توصیه نمی شود!

 

۳۰٫ با بهینه سازی Instagram Explorer فالوورها را افزایش دهید

یکی از بهترین و آسان ترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام ورود به اینستاگرام اکسپلورر است. قبل از ورود پست ما به Instagram Explorer ، اولین کار بهینه سازی Instagram Explorer است. و این چه معنایی داره؟ این بدان معنی است که ما باید کاری در Explorer خود انجام دهیم تا فقط پست هایی را مشاهده کنیم که مربوط به زمینه کاری ما هستند.

برای این کار ابتدا باید Explorer را از پست های غیر مرتبط پاک کنیم. در مرحله اول ، پست هایی را که دوست نداریم در مطالعه خود ببینیم باز می کنیم و سه نقطه بالای تصویر را لمس می کنیم. سپس بر روی گزینه Not Interested مانند تصویر زیر ضربه بزنید. این دیگر پست های نامناسب را در Explorer ما نشان نمی دهد!

در مرحله بعدی ما باید به صفحات حوزه خود برویم و پست های آنها را پسندیده و ذخیره کنیم. عالی است اگر نظر بگذاریم! به این ترتیب به اینستاگرام ثابت می کنیم که به حوزه کاری خود علاقه مند هستیم و در این زمینه با مخاطبان تعامل داریم. مطمئن باشید این روش جدید افزایش فالوور دقیقاً مطابق الگوریتم اینستاگرام است و کاملاً عملی و واقع گرایانه است.

 

۳۱٫ با حذف فالوورهای جعلی ، فالوورهای اینستاگرام را افزایش دهید

همانطور که قبلا ذکر شد ، دوست شدن با الگوریتم اینستاگرام یکی از مواردی است که برای صفحه شما معجزه می کند! یکی از مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید حذف پیروان جعلی است. حذف یک فالوور نمونه کاملی از چند تیر است. اما چگونه؟

یکی از مهمترین مزایای حذف فالوورهای جعلی این است که در صفحه شما فقط کاربران فعال باقی می مانند و تعامل واقعی و هدفمندی با شما دارند. این باعث می شود صفحه شما از ابتدا بسیار فعال شود. داشتن یک صفحه فعال این امکان را برای کاربرانی که به دنبال کنندگان شما اضافه شده اند تعامل بیشتری با صفحه شما برقرار می کند. ولی این آخر ماجرا نیست!

حذف دنبال کنندگان جعلی میزان جذابیت صفحه شما را افزایش می دهد. سطح بالای تعامل به این معنی است که شما با پیروان خود رابطه خوبی دارید و کاربران از محتوای صفحه شما لذت می برند. الگوریتم اینستاگرام نیز این مشکل را تشخیص داده و شما را به عنوان یکی از بهترین صفحات در زمینه شما دسته بندی می کند. بنابراین ، احتمالاً پست های شما توسط کاربرانی که به موضوع شما علاقه مند هستند مورد کاوش قرار می گیرد. این خود باعث می شود تعداد بازدیدکنندگان و به دنبال آن تعداد فالوورهای صفحه شما به طرز چشمگیری افزایش یابد و افزایش فالوورهای واقعی را در اینستاگرام تجربه کنید.

اما چگونه می توان پیروان جعلی را حذف کرد؟ برای حذف فالوورهای جعلی اینستاگرام ، ابتدا باید یاد بگیرید که چگونه آنها را شناسایی و حذف کنید. برای صفحات با تعداد کمی دنبال کننده ، حذف دستی دنبال کنندگان جعلی کار دشواری نیست. اما در صفحاتی که تعداد زیادی فالوور دارند ، درست مانند برداشتن سوزن از کهدان است! در اینجا به شما کمک می کند ربات برای حذف پیروان جعلی! ربات حذف تقلبی می تواند روزانه صدها نفر از پیروان شما را تجزیه و تحلیل کرده و جعل کنندگان را با دقت بالا حذف کند.

درباره‌ی تاپ پرشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *