کارهایی که شما را خوشحال می کند

۱- ورزش کنید
فعالیت بدنی در بهبود خلق و خوی افراد نقش مهمی دارد. از آنجا که روح و بدن دو قسمت جدا نشدنی هستند و عملکرد دیگر با یکدیگر برهم کنش دارد ، بدون شک ورزش و تلاش برای داشتن جسمی سالم برای سلامت روح و کاهش افسردگی و خوشبختی ضروری است. مطمئناً برای داشتن روحیه شادتر نیازی به باشگاه رفتن نیستید ، اما یک پیاده روی ساده روزانه می تواند حال شما را بهتر کند.

 

۲- ارتباط با دوست نزدیک یا یکی از اعضای خانواده
داشتن روابط اجتماعی مثبت سنگ بنای خوشبختی و سلامتی است. کوچکترین تأثیری که گفتگو با یک دوست می تواند داشته باشد افزایش انرژی و انگیزه است ، حتی اگر دایره اجتماعی شما محدود باشد ، شما همچنان می توانید از صحبت با عزیز خود لذت ببرید و تأثیرات آن را ببینید. بنابراین اگر احساس خوبی ندارید ، بلافاصله تلفن را بردارید و با یکی از دوستان خود تماس بگیرید ، فقط ۵ دقیقه با او صحبت کنید تا تغییر را احساس کنید.

کارهایی که شما را خوشحال می کند

۳٫ آنچه را که از آن ممنون هستید بنویسید
یک دفترچه یادداشت کوچک بسازید و هر آنچه را که باعث خوشحالی شما می شود یا هر آنچه از داشتن آن خوشحال هستید را یادداشت کنید. با نوشتن سه چیز کوچک که با لذت به یاد می آورید شروع کنید. اگر این کار را به مدت شش ماه تکرار کنید و دفتر کار خود را با شادی کمی پر کنید ، وقت دیدن احساس خود را پس از ۵ دقیقه از دست خواهید داد. در حال تغییر است.

 

۴- ماه آینده را تصور کنید که به بهترین موفقیت در زندگی خود دست یافته اید
به گفته روانشناسان ، ارائه خود در بهترین حالت باعث تعجب شما مثبت می شود و احساسات مثبت را در خود پرورش می دهد. افراد مثبت ، برخلاف افراد منفی ، معتقدند که می توانند حوادث ناخوشایند زندگی را کنترل کنند و بنابراین اغلب راه درست را انتخاب می کنند. بنابراین کافی است چند دقیقه تصور کنید و منظورتان را بنویسید ، نتیجه قطعاً شما را متعجب خواهد کرد.

 

برای روز خود یک هدف تعیین کنید
تعیین یک هدف ، هرچند کوچک ، در طول روز به شما جهت می دهد و این مانند نشستن در اتومبیل و دانستن مقصد است ، انتخاب آسانترین و کوتاهترین مسیر برای رسیدن به آنجا آسان است. اکنون عکس این داستان را تصور کنید ، آیا سردرگم نیستید؟ لازم نیست هر روز را با یک هدف بزرگ و مشخص شروع کنید ، فقط باید یک کار کوچک برای خود تعیین کنید و آن را روی یک کاغذ بنویسید و جلوی چشمان خود قرار دهید.

منبع:

https://www.talab.org/psychology/success/things-that-make-you-happy.html

درباره‌ی تاپ پرشین

blank

حتما ببینید

ساخت امضا با اسم

ساخت امضا با اسم (۱۵۰ مدل)

ساخت امضا با اسم معرفی مدل های مختلف امضا همراه با نام و نام خانوادگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *