نحوه تمیز کردن لکه های روی دیوار

با نزدیک شدن به ایام نوروز و بهار ، داستان خانه متزلزل در خانواده های ایرانی شکوفا می شود. اولین جایی که مردم معمولاً برای تمیز کردن می روند دیوارها است. تمیز کردن دیوارها معمولاً کاری دشوار است و یکی از سخت ترین قسمت های خانه تکانی است.

در این مقاله اطلاعاتی در مورد اصول جابجایی دیوارهای داخلی خانه به شما داده می شود و شوینده هایی را به شما معرفی می کند که در این زمینه به شما کمک می کنند.

این صفحه همچنین به شما آموزش می دهد که چگونه کاغذ دیواری را تمیز کنید و لکه های آن را پاک کنید. محسن رضایی ، یکی از فروشندگان با سابقه مواد شوینده در پایتخت ، به عنوان یک متخصص در این زمینه ما را همراهی می کند.

به طور کلی دیوارها را تمیز کنید

برای تمیز کردن دیوارها قبل از هر کاری باید روزنامه را روی زمین پهن کنید تا مواد شوینده و خاک بر روی فرش و زمین نریزد. به ۲ سطل ، مواد شوینده ، حوله ، حوله یا حوله خشک ، پارچه مرطوب و دستکش نیاز خواهید داشت. حتما از دستکش استفاده کنید تا محصول به دستان شما آسیب نرساند.

گرد و غبار را با یک پارچه مرطوب از روی دیوار پاک کنید. هر از گاهی دستمال خود را بشویید تا گرد و غبار پاک شود. برخی از افراد این پودر را جدی نمی گیرند ، بنابراین در طول فرآیند شستشو باعث کثیف شدن دیواره ها می شوند.

این کار را ادامه دهید تا دوده روی دیوار از بین برود. در آخر ، دیوارها را با حوله یا پارچه خشک کنید تا آب روی آنها نماند.

برای شوینده محلول درست کنید

قیمت بالای مواد شوینده در بازار و کیفیت پایین برخی از این محصولات ممکن است مانع از خرید آنها شود. می توانید شوینده خود را در خانه درست کنید. برای دیوارهای رنگ روغن ، به یک سطل آب ولرم نیاز دارید.

نصف قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و یک قاشق غذاخوری آمونیاک را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. سپس نصف فنجان بوراکس را به محلول خود اضافه کنید. بوراکس یک پودر سفید است که از بلورهای نرم و بی رنگ تشکیل شده و به راحتی در آب حل می شود.

بوراکس در بیشتر شوینده ها استفاده می شود و در پاکسازی بسیار موثر است. بوراکس را می توانید از فروشگاه های مواد شیمیایی خریداری کنید. به این ترتیب شما یک محلول شوینده بسیار قوی ایجاد کرده اید که به شما کمک می کند دیوارهای رنگ روغن را تمیز کنید.

برای تمیز کردن دیوارهای کوچی از آب خالی استفاده کنید. شما فقط وقت خود را هدر داده اید ، زیرا با آب خالی نه تنها دوده روی دیوار تمیز نمی شود ، بلکه به این ترتیب دوده روی دیوار پخش می شود. محلول آب و جوش شیرین برای تمیز کردن این دیواره ها بسیار موثر است. با استفاده از این محلول ، دوده به راحتی از دیواره ها پاک می شود.

نحوه تمیز کردن لکه های روی دیوار

با لکه های روی دیوار به جنگ بروید

لکه های اتوماتیک و جادویی معمولاً آن لکه هایی هستند که پاک کردن آنها از دیوارها بسیار دشوار است. برای از بین بردن این لکه ها می توانید از الکل سفید استفاده کنید.

– پنبه را به الکل سفید آغشته کنید ، اما نه آنقدر که چکه کند و لکه دیگری روی دیوار ایجاد کند. پنبه آغشته به الکل را روی لکه قرار دهید تا جوهر پنبه را جذب کند. پنبه را به هیچ وجه لکه دار نکنید ، زیرا جوهر را روی دیوار پخش می کند.

برای تمیز كردن جای پاستیل ابتدا باید پاستیل ها را با یك قاشق پلاستیكی با دقت روی دیوار خراشیده و سپس روی یك پارچه مرطوب كمی جوش شیرین بریزید و پارچه را در امتداد خطوط بكشید. سپس خطوط را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید تا کاملا تمیز شوند. در آخر ، دیوار را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

کاغذ دیواری را نیز تمیز کنید

خوب ، امروزه دیوارهای بسیاری از خانه ها با تصاویر پس زمینه مختلف پوشانده شده است. برای تمیز کردن کاغذ دیواری باید اسفنج را با آب ولرم خیس کنید و سپس آن را روی کاغذ دیواری بمالید. سعی کنید آب کمتری مصرف کنید تا از کاغذ جلوگیری کنید.

– تصویر زمینه را از پایین به بالا تمیز کنید. اسفنج خیس شده را از پایین به آرامی بکشید تا کاغذ دیواری شما تمیز شود.

برای کاغذ دیواری ضخیم می توانید از محلول آب و صابون رقیق شده نیز استفاده کنید. در صورت نازک بودن کاغذ دیواری صابون توصیه نمی شود.

علائم را از تخته های دیوار پاک کنید

به طور کلی ، وقتی عکسی را به دیواری آویزان می کنیم ، چون تصویر به دیوار می چسبد ، گرد و غبار نمی تواند به زیر عکس نفوذ کند ، در نتیجه این قسمت تمیزتر از بقیه دیوار است و یک رنگ دو رنگ ظاهر می شود روی دیوار … سپس ، اگر می خواهید دکوراسیون را تغییر دهید ، خانه ظاهر بدی ایجاد می کند.

برای جلوگیری از چنین مشکلی می توانید آن را روی مربع تخته چوبی بچسبانید تا فاصله ای بین تخته و دیوار ایجاد شود. حال ، اگر این کار را انجام نداده ایم و جای

تابلو روی دیوار چیست ، چه کاری باید انجام دهیم؟

بهترین راه حل برای چنین مشکلاتی بخارپز است که به راحتی رنگ دیواره را از بین می برد ، اما اگر بخارپز موجود نیست ، سعی کنید از آب گرم در محلول مواد شوینده استفاده کنید. دور راهرو پانل را نسبتاً محکم نسبت به جاهای دیگر بکشید. اگر دیوار شما با روغن رنگ شده است ، می توانید از نوار اسکاچ نرم برای تمیز کردن این قسمت ها استفاده کنید.

منبع:

http://www.kelkedanesh.com/2090-نحوه-تمیز-کردن-لکه-های-روی-دیوار.html

 

——————-.

تمیز کردن لکه های دیوار گچی

روش های تمیز کردن دیوار گچی

برای تمیز کردن دیوار گچی می توانید علاوه بر تمیز کردن آسیب هایی به آن بزنید بنابراین همیشه در قسمت هایی که دید ندارد ابتدا قسمت کوچکی از آن را تمیز کنید و اگر مشکلی پیش نیامد. همه ی قسمت های دیوار را تمیز کنید.

نحوه شستن دیوار خشک

یک اسفنج بسیار مرطوب می تواند آسیب زیادی به دیواره خشک شما وارد کند.

 

چگونه بوی مرطوب را از گچ پاک کنیم.

شستن ظروف ، کف ، سطوح حمام و بسیاری از قسمت های دیگر خانه به نگهداری منظم نیاز دارد. اما اینها تنها مکانهایی نیستند که خانه شما را آلوده می کنند. گاهی لازم است دیوارها را بشویید.

از آنجا که دیوارهای بسیاری از خانه ها از گچ ساخته شده است ، دانستن نحوه انجام این کار می تواند کمی دلهره آور باشد. در حالی که رنگها یا کاغذ دیواری ها غالباً مواد ضخیم گچ را می پوشانند و از آن محافظت می کنند ،

ممکن است دیوار خشک آسیب ببیند و شستشوی این نوع دیوارها باید با دقت انجام شود تا از تعمیرات غیرضروری جلوگیری شود.

مراحل پاک كردن لكه از روی ديوار گچی خشک:

۱- چه شما این دیوار خشک را رنگ آمیزی کرده یا از آن محافظت کرده اید ، آن را مرتباً با استفاده از یک پودر یا یک پارچه خشک گردگیری کنید تا از نشستن گرد و غبار و آلودگی روی آن جلوگیری کند.

این معمولاً تنها نوع تمیزکاری است که به طور منظم مورد نیاز است. دور نگه داشتن گرد و غبار از دیوار خشک ، ظاهر آن را بهبود می بخشد و به حفظ وضعیت خوب آن کمک می کند. و دیگر نیازی به تمیزکاری نیست. اما اگر دیوار خشک شما نیاز به توجه بیشتری دارد ، کارهای دیگری باید انجام شود.

 

۲- اسفنج سلولزی تهیه کنید. اسفنج سلولزی معمولاً در فروشگاه های لوازم خانگی و بسیاری از فروشگاه های دارای پاک کننده خانگی موجود است. این قارچ ها لاستیکی هستند و مقدار کمی مایع را جذب می کنند.

آب اضافی اسفنج سلولزی را خارج کرده و کمی مرطوب نگه دارید تا از آن برای تمیز کردن دیواره های خشک استفاده کنید. از آنجا که یک دیوار خشک آب اضافی را جذب می کند و می تواند به دیوار آسیب برساند ، برای شستشوی دیوارها بسیار قابل قبول تر از اسفنج های دیگر یا حوله های مرطوب است.

 

۳- محلول تمیز کننده مورد نظر را برای از بین بردن لکه ها یا لکه های خشک شده گچ بر روی دیوار تهیه کنید. اگر قسمتی از دیواره گچ را نقاشی یا گچ کاری نکرده اید و می خواهید بلافاصله آن را رنگ کنید ، از مخلوط حاوی یک لیوان سرکه سفید با یک گالن آب استفاده کنید.

برای تمیز کردن دیوارهای آشپزخانه یا سایر مکانهایی که ممکن است چربی جمع شده باشد ، ممکن است لازم باشد از آمونیاک استفاده کنید. یک لیوان آمونیاک را با یک گالن آب مخلوط کنید تا به چربی سوزی کمک کند.

 

۴- اسفنج سلولز را در محلول مناسب خیس کرده و کاملاً خارج کنید. اسفنج فقط باید کمی مرطوب باشد تا از خشک شدن بیش از حد گچ خشک جلوگیری کند.

 

۵٫ دیواره ها را با یک اسفنج سلولزی مرطوب و در جهت پایین پاک کنید. از بالای دیوار شروع کنید و مستقیم به پایین زمین کار کنید. با این کار هنگام پایین آمدن از دیوار ، قطره های آب اسفنج پاک می شوند.

قطره آب باقی مانده روی دیوار می تواند به مواد خشک دیوار آسیب برساند. اجازه دهید دیواره ها در هوا خشک شوند. باید آنقدر مرطوب باشد که بعد از چند دقیقه خشک شود. (رطوبت آن باید به گونه ای باشد که لکه های آلوده را از روی دیوار پاک کرده و روی آن لکه ایجاد نکند.

تمیز کردن دیوار گچی,پاك كردن لكه از روي ديوار گچي,پاك كردن لكه روغن از روي ديوار گچي

روش لکه گیری دیوار گچی با اسفنج سلولزی

 

پاک کردن لکه ها جمع شدن آلودگی و خاک

روغن دستان شما به دیوارها، کابینت ها، درها و قاب های درب وارد می شود. پاک کن دیواری یا همان اسفنج جادویی به راحتی این لکه ها را پاک می کند.

 

اسفنج را مرطوب کرده و به آرامی مالش دهید تا از آسیب زدن به رنگ ها جلوگیری کنید.

 

یا خود یک اسفنج تمیز کننده دیوار خانگی بسازید :

۱ فنجان آمونیاک

نصف فنجان سرکه سفید یا سیب

یک چهارم فنجان جوش شیرین

یک گالن آب گرم

روی دیوارها را با اسفنج یا پارچه ی آغشته به این محلول پاک کنید و سپس با آب بشویید.

لکه گیری گچ دیوار,از بین بردن لکه روی دیوار گچی,روش لکه گیری دیوار گچی

پاک كردن مداد رنگي از روي ديوار گچی :

پاک کننده های دیواری یا اسفنج جادویی پاستیل های دیواری را به خوبی تمیز می کنند البته اگر جعلی نباشند.

 

ابتدا لکه های مداد را با خمیر دندان مالش دهید (نه ژل).

سپس با یک مداد لکه ها را پاک کنید.

لکه ها را با حوله کودک پاک کنید.

جوش شیرین را روی اسفنج مرطوب بپاشید و به آرامی روی لکه های مداد بمالید.

 

تمیز کردن لکه های دائمی از دیوار دشوار است. یک پنبه را در الکل خیس کنید و لکه را با آن آغشته کنید. یا لکه ها را با اسپری مو اسپری کنید ، سپس آن را کاملا قطره ای پاک کنید.

پاک كردن خودكار از ديوار

جوهر خودکار، که دارای روغن است، در صورت استفاده از کف اصلاح، با حلال های تمیز کننده خشک مانند لاک پاک کن ناخن، اغلب از بین می رود.

 

هنگام استفاده از حلال های تمیز کننده و پاک کننده لاک، حتماً پنجره ها را باز کنید.

پاک کردن لکه های آب از روی دیوار و سقف

پس از حل مشکل ، لکه های آب را با محلول ۱ فنجان سفید کننده در ۱ گالن آب مخلوط کرده و لکه های آب را با آن تمیز کنید تا از رشد کپک و کپک جلوگیری شود. آن را با سشوار یا فن کاملاً خشک کنید. اگر لکه پس از خشک شدن کامل باقی ماند ، باید آن را رنگ کنید.

پاك كردن لكه از روي ديوار گچي,پاك كردن لكه روغن از روي ديوار گچي,پاك كردن خودكار از ديوار

نحوه ی پاک كردن دوده از ديوار گچی :

از اسفنج مناسب استفاده کنید. از اسفنجی که برای تمیز کردن ظروف استفاده می کنید استفاده نکنید ، زیرا این اسفنج ها لکه های دوده را از دیواره های شما پاک نمی کنند و حتی ممکن است باعث بدتر شدن آن شوند. برای کار ، به یک اسفنج تمیز کننده خشک نیاز دارید – آنها به طرز ماهرانه ای دوده را از دیواره های شما پاک می کنند.

 

برای از بین بردن لکه ها فقط از یک اسفنج کاملا خشک استفاده کنید – به رطوبت نیاز نیست. اسفنج را باید فقط وقتی خیس کنید که اسفنج از دوده اشباع شود ، سپس اسفنج را به راحتی بشویید و بگذارید در هوا خشک شود.

این قارچ های معجزه آسا را ​​می توانید از فروشگاه های سخت افزار ، فروشگاه های سخت افزار ، فروشگاه های لوازم تمیز کننده خریداری کنید. اگر این قارچ های خاص را پیدا نکردید ، به مرحله بعدی بروید.

اسفنج مناسب حذف دوده به اسفنج شستشو یا اسفنج شیمیایی معروف است. آنها هیچ ماده شیمیایی ندارند. در عوض ، آنها از لاستیک ساخته شده و لاک خورده اند.

 

در آخر ، لکه های سیاه را از دیواره گچ بردارید. شما می دانید که پس از از بین بردن بیشتر دوده های باقی مانده ، یک پارچه یا اسفنج نرم را با مواد رقیق کننده یا الکل خیس کنید – مطمئن شوید که از پاک کننده های پایه آب استفاده نکنید.

همیشه ابتدا هر پاک کننده ای را که استفاده می کنید روی قسمت کوچکی از دیوار پنهان کنید. اگر به این منطقه آسیب بیشتری وارد نکردید ، به تمیز کردن مناطق آسیب دیده باقیمانده ادامه دهید. فقط دیوار را به آرامی پاک کنید تا لکه باقیمانده از بین برود.

 

همچنین می توانید لکه های دوده را با یک پارچه میکروفیبر و تمیزکننده عمومی منظور کنید. پاک کننده را روی پارچه میکروفیبر اسپری کرده و دیوار را به قطعات کوچک پاک کنید. با یک پارچه مرطوب دنبال کنید تا دوده پاک شود.

لکه های دوده چربی هایی را که باید برای از بین بردن چربی ها برای از بین بردن لکه های روغن از دیواره گچ ایجاد کنید.

 

وقتی دوده از دیواره خارج شد ، می توانید لکه های باقیمانده را با مواد پاک کننده روغن مانند الکل دناتوره شده ، صابون قند ، پاک کننده های پایه آمونیاک ، فسفات تری سدیم ، پاک کننده های چربی یا پاک کننده مرکبات تمیز کنید.

محلول تمیز کننده خود را در یک سطل مخلوط کنید:

برای تهیه محلول تمیز کننده با صابون قند ، ۳ قاشق غذاخوری صابون شکر را با نصف گالن (۱٫۹ لیتر) آب مخلوط کنید.

برای تهیه محلول تمیز کننده TSP ، نصف فنجان (۴ اونس) تری سدیم فسفات را با نصف گالن (۱٫۹ لیتر) آب مخلوط کنید.

 

برای تهیه ماده پاک کننده چربی ، ۲ قاشق غذاخوری مواد شوینده مایع را با نصف گالن (۱٫۹ لیتر) آب مخلوط کنید.

 

دیوار را با چربی پاک کن تمیز کنید. اسفنج را در محلول خیس کرده و مقدار اضافی آن را برطرف کنید. دیوار را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید تا باقی مانده دوده از بین برود. وقتی اسفنج کثیف شد ، آن را کاملاً در محلول تمیز کننده بشویید و قبل از ادامه دوباره آن را خارج کنید.

 

از آنجا که بیشتر دوده از بین رفته است و شما فقط بقایا را تمیز می کنید ، نیازی به استفاده از روش خاصی برای تمیز کردن دیوار نیست.

 

محل را با آب بشویید. پس از تمیز کردن دیوار با چربی زدایی ، محلول تمیز کننده را بیرون بریزید ، سطل را بشویید و آن را با آب ساده پر کنید. اسفنج خود را بشویید یا یک اسفنج تازه بردارید ، اسفنج را مرطوب کرده و مواد شوینده و دوده اضافی را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید.

 

دیوار را خشک کنید. وقتی دیوار تمیز است ، از حوله یا پارچه برای خشک شدن سطح استفاده کنید. بسته به اندازه لکه دوده ای که باید از بین ببرید ، ممکن است به بیش از یک حوله نیاز داشته باشید. وقتی کارتان تمام شد ، بگذارید دیوار برای چند ساعت در فضای باز کاملاً خشک شود.

پاك كردن لكه روغن از روي ديوار گچي,پاك كردن خودكار از ديوار,لکه گیری گچ دیوار

آخرین راهکار برای تمیز کردن دیوار گچی :

اگر از روش های بالا نتوانستید نتیجه بگیرید می توانید با یک کاغذ سمباده مقداری روی محل لکه روی دیوار گچی بکشید. بعد گرده‌های آن را تمیز کنید و یک دستمال نم دار را روی محل لکه بکشید.

https://www.beytoote.com/housekeeping/wash-taint/cleaning2-plasterboard1.html

——————–.

ساده ترین راه ها برای تمیز کردن دیوار منزل

اوایل ماه مارس است و کم کم زمزمه خانه تکانی به گوش می رسد. خانه تکانی اغلب از آشپزخانه شروع می شود ، اما بهترین راه این است که از دیوار شروع کنیم. دیوارها اگرچه عمودی هستند اما از جمله سطوحی هستند که غالباً آلودگی زیادی را به خود جذب می کنند.

اگر از خانواده ای با فرزند هستید ، حتماً این کار را یک یا دو بار با لکه هایی مانند مداد و جوهر انجام دهید و یا روی آن می توانید از روش های مختلف تمیز کردن دیوارها استفاده کنید ، و یکی از رایج ترین روش ها شستن دیوارها با آب و مواد شوینده.

مراحل پاک کردن گرد و غبار از روی دیوار:

 1. کف زمین نزدیک دیوار، روزنامه یا حوله بیندازید.
 2. با یک برس خیلی نرم ابتدا گرد و غبار و چیزهای چسبیده به دیوار را بگیرید.
 3. در ادامه از یک ابر اسفنجی خشک استفاده کنید تا کثیفی‌های روی دیوار را پاک کند.
 4. یکی از سطل‌ها را با آب گرم پر کنید.
 5. مقداری مایع‌ظرفشویی به اندازه‌ای که یک سینک پر از ظرف را تمیز کند، به سطل اضافه کنید. این سطل تمیزکننده شما خواهد بود.
 6. سطل دوم را خالی نزدیک سطل قبلی قرار دهید و از آن برای فشار دادن اسفنج استفاده کنید.
 7. کمی از اسفنج را داخل سطل تمیزکننده تا حد مرطوب شدن فرو ببرید.
 8. دیوار را از بالا به پایین با این اسفنج تمیز کنید. برای جاهای بلند از نردبان استفاده کنید.
 9. بعد از تمیز کردن هر قسمت، اسفنج را داخل سطل خالی فشار دهید.
 10. لک‌های باقی‌مانده را تمیز کنید.
 11. این مراحل را تا تمیز شدن کامل دیوار ادامه دهید.
 12. با استفاده از دستمال حوله‌ای، دیوار را خشک کنید.

پاک کردن لکه های مداد از روی دیوار

برای پاک کردن مداد فقط به یک پاک کن نیاز دارید ، می توانید به راحتی با پاک کن تمیز این عناصر را پاک کنید و سپس با کمی کف و اسفنج و پارچه لکه های باقیمانده را پاک کنید. اما اگر با پاک کن تمیز نشود ، می توانید از جوش شیرین نیز استفاده کنید. اما هنگام استفاده از جوش شیرین بسیار مراقب باشید.

پاک کردن لکه های مداد رنگی از روی دیوار

با مسواک قدیمی و کمی خمیر دندان لکه های پاستلی را روی دیوار پاک کنید. همچنین می توانید کمی جوش شیرین در آب حل کنید تا خطوط پاستلی دیواره گچ تمیز شود و آنها را با یک پنبه مالش دهید تا تمیز شود. سپس آن را با حوله خشک کنید.

پاک کردن لکه های پاستل(مداد شمعی) از روی دیوار

پاستیل و پاستیل به دلیل شرایط روغنی به راحتی از سطح دیوارها پاک نمی شوند. برای از بین بردن این آلودگی هایی که روی دیوار است ، می توانید از جوش شیرین با مخلوط کردن کمی جوش شیرین با آب استفاده کنید. با حوله به آرامی ناحیه را بکشید. این به دیوار یا کاغذ دیواری شما آسیب نمی رساند.

پاک کردن لکه های جوهر از روی دیوار

وقتی لکه های جوهر روی دیواره سفید شما می بارد وحشت نکنید. این لکه ها به راحتی از روی دیوارها پاک می شوند. برای از بین بردن این لکه ها ، ابتدا کمی آب لیمو بر روی محل مورد نظر ریخته و پس از چند دقیقه آن را پاک کنید.

برای از بین بردن کامل لکه ممکن است لازم باشد چندین بار این کار را انجام دهید ، اما قطعاً در آخر کار می کند.

پاک کردن دوده از روی دیوار

زیاد در مورد تمیز کردن دوده نگران نباشید و می توانید با کمک پاک کننده های بخار به راحتی آن را تمیز کنید. در لکه های دود بیش از حد مشکل ایجاد نکنید ، زیرا اصرار بر این امر باعث کثیف شدن آن می شود ، ابتدا دوده را جارو برقی کرده و سپس سعی کنید آن را فقط با آب یا مواد شوینده تمیز کنید.

پاک کردن لکه ی واکس از روی دیوار

برای بیرون آوردن موم از دیوار ابتدا صبر کنید تا موم خشک شود. سپس قسمتهای خشک را با میخ و کارت برش دهید. بعد از محل های خشک ، یک حوله کاغذی روی آن قرار داده و با آهن آن را کمی گرم کنید

، این کار باعث می شود موم ذوب شده و از حوله کاغذی جمع شود ، سپس آن را با کمی کف و اسفنج و حوله رنگ کنید. سایر موارد

پاک کردن جای دست از روی دیوار رنگ روغن و پلاستیک

در خانه ، اغلب اتفاق می افتد که اثر انگشت کودکان یا گاهی بزرگسالان روی دیوار بماند ، به خصوص در کنار سوئیچ ها و پریزهایی که بیشتر در تماس با دست هستند ، اثر انگشت کودک و لکه های دیوار را پاک کنید ، نصف و نیمی از سیب زمینی ها را چندین بار روی دیوار بمالید و سپس لکه را با اسفنج از بین ببرید.

پاک کردن لکه های سیاه از روی دیوار گچی

این لکه ها کاملاً از بین نمی روند اما می توانید با کمی جوش شیرین محلول در آب و با پنبه این لکه ها را از بین ببرید. پنبه را در محلول جوش شیرین و آب بریزید و آن را روی لکه ها بمالید و در آخر با حوله خشک کنید.

 

درباره‌ی تاپ پرشین

blank

حتما ببینید

ساخت امضا با اسم

ساخت امضا با اسم (۱۵۰ مدل)

ساخت امضا با اسم معرفی مدل های مختلف امضا همراه با نام و نام خانوادگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *