بهترین حالت دخول

بهترین حالت دخول

انواع بهترین روش های دخول وجود دارد که می توانید برای بهبود رابطه جنسی استفاده کنید. روش های دخول سریع ، روش های دخول ، روش های دخول در دوران بارداری ، بهترین شرایط دخول و … متداول ترین روش های دخول هستند که مردان می توانند برای ایجاد تنوع در یک رابطه استفاده کنند.

هر روشی که در آن هر دو طرف کمترین فشار جسمی و بیشترین لذت جنسی را داشته باشند بهترین راه برای ورود به آن است.

 

انواع روش های ورودی “بهترین حالت ورودی”

 • روش ورودی
 • روش دخول در کنار هم
 • روش دخول عقب
 • روش ورودی متقاطع
 • روشی که زن در یک شغل سوار می شود
 • روش دخول در حالت نشسته
 • روش ورود دائمی
 • نقاط حساس خانمها

معمول ترین روش دخول صحیح، روش دخول رو به رو

صحیح ترین و متداول ترین روش دخول این است که زن به پشت بخوابد و پاهایش را تا جایی که احساس راحتی می کند باز کند و مرد بین پاهای زن قرار گیرد و عمل دخول را انجام دهد. دادن.

این روش یکی از صحیح ترین و راحت ترین روش های دخول است و آلت تناسلی مرد به طور کامل وارد واژن می شود و به راحتی خارج می شود. در این روش می توان مرد را بالای زن قرار داد و پاهای زن را به صورت نامتقارن و نامتقارن بلند کرد تا اینکه پای یک زن از دیگری بالاتر باشد.

فعالیت هایی که باعث تحریک بیشتر در هنگام دخول می شود:

 1. نوازش کردن
 2. عشق بازی
 3. بوسیدن زن
 4. انواع پوزیشن

زن نیز با مشتاق نشان دادن خود و ایجاد صداهایی به تحریک شدن مرد کمک می کند.

روش دخول پهلو به پهلو

در این حالت زن و مرد به پهلو دراز می کشند و عملیات دخول انجام می شود. حالت قبلی را می توان به این حالت متصل کرد. یعنی دو نفر کنار هم می خوابند چون مرد بالای زن است. این روش از محبوبیت بیشتری در بین خانم ها برخوردار است زیرا فشار کمتری به زنان وارد می کند. این روش یکی از روش های دخول مناسب برای بارداری است.

روش دخول از پشت

در این روش زن به روی شکمش می خوابد و سپس پاها را روی شکم جمع می کند، باسن در این حالت کمی بالاتر قرار می گیرد و مرد از پشت دخول را انجام می دهد. در این روش شکم مرد با باسن زن در تماس است، این روش بیشتر برای رفع خستگی حین رابطه جنسی انجام می شود. به علت قرار گیری باسن زن بین مرد و زن، انجام دخول کامل ممکن نیست.

روش زن سوارکار ” بهترین حالت دخول “

در این روش مرد به پشت دراز می کشد و زن روی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و عمل دخول انجام می شود. در این روش ، مردان و زنان به قسمت هایی از بدن خود دسترسی دارند. این روش برای خانم های شب عروسی ، بارداری و چاقی مناسب نیست.

روش دخول ضربدری

این نوعی پشت به پهلو است با این تفاوت که وقتی مرد بین پاهای زنی که به پهلو خوابیده نشسته است ، زن و مرد پاهای خود را دراز کرده و هر دو فرو می ریزند. پردازش می کند و می تواند عمل دخول را انجام دهد.

روش دخول نشسته

در این روش سطح تماس بدن زوجین به حداکثر می رسد ، اگرچه در این حالت باید از حرکت و تنش کاسته شود ، اما لذت جنسی از طریق نوازش و معاشقه فراهم می شود. می توانید از این روش ماساژ استفاده کنید. این حالت برای کوتاه مدت و برای افرادی که بدن کوچک دارند استفاده می شود.

روش دخول ایستاده ” بهترین حالت دخول “

در این روش چون مرد زن را بلند می کند و ایجاد فشار یرای مرد و دلهره برای زن می کند، بیشتر جنبه نمایشی دارد.

روش صحیح دخول در بارداری

بارداری با توجه به شرایط خاص زنان ، دخول با شرایط خاصی انجام می شود ، در این شرایط معمولاً از همان روش حضوری یا معمول ترین روش دخول استفاده می شود. در این روش باید توجه داشت که برای جلوگیری از فشار زیاد به بدن مادر و کودک ، زن نباید پاهای خود را زیاد باز کند. بهتر است زن پاهای خود را باز کرده و روی ران های مرد قرار دهد و مرد نیز نشسته را در حالت نشسته انجام دهد.

روش های مختلف دخول

در زمان های گوناگون برای افراد با ویژگی های مختلف را بیان کردیم، شما می توانید با آشنایی با این روش ها و شناخت کامل ویژگی های فیزیکی و اخلاقی زوج خود، می توانید یک رابطه جنسی لذت بخش را تجربه کنید و هر دو در کنار هم به آرامش روحی و روانی برسید.

انواع پوزیشن زناشویی

به طور کلی ، تمام موقعیت های خانوادگی ، صرف نظر از دراز کشیدن ، نشستن و ایستادن ، در سه گروه کلی قرار دارند و شما بسته به شرایط جسمی یا عادت خود معمولاً از یکی از این سه گروه استفاده می کنید. هر یک از این موقعیت ها از نظر راحتی که در حین رابطه جنسی برای شما فراهم می کنند متفاوت است.

 

۱- موقعیت هایی را که مرد در بالا است قرار دهید

در این شرایط مرد در بالای زن قرار دارد و در نتیجه چهره شما در مقابل همسرتان قرار دارد. مهمترین جایگاه در این گروه موقعیت تبلیغی است. در موقعیت مبلغین ، فرصت بوسه های گرم و پیش بازی در حین رابطه راحت تر در دسترس است.

 

۲- موقعیت هایی را که زن در بالا است قرار دهید

در این شرایط ، زن بلندتر از مرد است و می تواند روابط زناشویی را کنترل کند. مهمترین موقعیت در این گروه موقعیت دختر گاوچران یا دختر گاوچران است (Cowboy Girl Position). اگر مرد دارای اضافه وزن باشد یا زن به نفوذ کامل نیاز داشته باشد ، این وضعیت بسیار مفید است. در موقعیت دختر گاوچران ، لذت تماشای رفتار آتشین زن توسط یک مرد و فرصت تحریک کلیتوریس توسط یک زن کاملاً در دسترس است.

 

۳- دخول از پشت

در این شرایط مرد پشت زن است. مهمترین جایگاه در این گروه سبک گربه ای است (Cat style – Dog Style). در این گروه از موقعیت ها می توان هم مردان و هم زنان را حرکت داد و می توان حرکت های سریعتر و قوی تری را انجام داد.

در اینجا ما بهترین موقعیت های جنسی را جمع آوری کرده ایم ، اما واقعیت این است که برخی از این موقعیت ها برای همه م effectiveثر و لذت بخش است. می توانید این موقعیت ها را آزمایش کنید و مهارت های خود را در تعداد بالا ببرید.

در هر بخش ۳ قسمت وجود دارد:

۱- چه کاری انجام دهید: در این قسمت خواهید آموخت که وضعیت جسمی شما و همسرتان چگونه است.

۲٫ چگونه این موقعیت کمک خواهد کرد: این بخش به شما در مورد مزایای این وضعیت می گوید.

۳٫ حرکت را شلیک کنید: در اینجا خواهید آموخت که چگونه گرمای جنسیت را افزایش دهید.

اگر سوال یا نظری دارید ، در فرم پایین این صفحه سوال کنید.

 

چهل پوزیشن زناشویی مختلف

۱٫پوزیشن پیچ و مهره

 

چکار بکنید : در نزدیکی لبه تخت یا نیمکت ، روی لگن و ساعد به صورت یک طرفه دراز بکشید  و ران های خود را به هم فشار دهید و باسن خود را به عقب متمایل کنید. از همسرتان بخواهید بایستد و در حالیکه پاها را از هم کمی باز میکند  ازپشت  رابطه واژینال را انجام دهد

 

 

پوزیشن پیچ و مهره

پوزیشن پیچ و مهره

 

این وضعیت چه کمکی می کند: شما وقتی در این موقعیت جنسی ران های خود را به هم فشار می دهید  باعث می شود همسرتان بخواهد که با نیروی بیشتری رابطه را انجام دهد.

حرکت را آتشین کنید: به جای اینکه به همسرتان اجازه دهید تمام کارها را انجام دهد ، سعی کنید باسن خود را بیشتر به عقب فشار دهید تا همسرتان با ضرباهنگ شما هم ریتم شود.

۲٫ یکی شدن صورت ها

 

چکار بکنید : همسرتان  روی صندلی یا لبه تخت نشسته است. رو در روی او  قرار می گیرید  ، پاها را در دو طرف قرار داده و در اغوش او فرو می روید.

 

پوزیشن یکی شدن صورت ها

پوزیشن یکی شدن صورت ها

 

این وضعیت چه کمکی می کند: در این موقعیت جنسی ، شما کنترل زاویه و عمق ورود و شدت حرکات را کنترل می کنید. نشسته بودن باعث می شود تحریکات در اختیار شما باشد ، بنابراین  در این وصعیت خود را برای یک ماراتن جنسی آماده کنید.

حرکت را آتشین کنید: بگذارید انگشتان و دستانتان  به جای شما صحبت کنند . پس از نشستن ، می توانید دست های خود را در هر کجای بدن  خود و یا همسرتان قرار دهید تا جالب تر جلوه کنید. می توانید دستان همسرتان را نیز هدایت کنید.

 

۳٫ پوزیشن سگ وحشی

 

چکار بکنید : روی چهار دست و پا قرار بگیرید  ، سپس از همسرتان بخواهید  در پشت سر شما زانو بزند ، و بالاتنه  اش کمی به روی شما متمایل  باشد . به طوری که کاملا بر شما تسلط داشته باشد

ادامه مطلب  راه های آبرسانی پوست [1+7 روش موثر]

 

پوزیشن سگ وحشی

پوزیشن سگ وحشی

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی امکان نفوذ عمیق و تحریک نقطه G را فراهم می کند.

حرکت را آتشین کنید: یک طرف سر خود را به زمین بگذارید و کلیتوریس خود را با یک دست تحریک کنید ، می توانید دست همسرتان را بگیرید و بر روی کلیتوریس بگذارید  و از او بخواهید با حرکات ریتمیک شما را به ارگاسم برساند.

 

۴٫ پوزیشن بید مجنون

 

چکار بکنید: به پهلوی راست خود بخوابید. شریکتان بر روی زانوهای خود و در میان دو پای شما قرار بگیرد ، پای راست خود را کمی به عقب خم کنید و پای چپتان را به دور بدن او بپیچید.

 

 

پوزیشن بید مجنون

پوزیشن بید مجنون

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با استفاده این پوزیشن جنسی همانند پوزیشن سگ وحشی میتوانید دخول عمیق تری را تجربه کنید با این تفاوت که در این نوع، رابطه چشمی نیز برقرار است.

حرکت را آتشین کنید: از شریک زندگی خود بخواهید که کلیتوریس شما را با دست تحریک کند..و شما دست و پاهای خود را مانند شاخه های بید مجنون پیچ و تاب دهید

 

۵٫ پوزیشن اتو

 

چکار بکنید: به پشت بخوابید ، پاها صاف و باسن خود را کمی بالا بیاورید. شریک جنسیتان به روی شما به حالت خوابیده قرار بگیرد و دخول انجام شود.

 

 

پوزیشن اتو

پوزیشن اتو

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی تناسب خاصی ایجاد می کند ، به گونه ای که آلت شریک زندگی شما بزرگتر به نظر می رسد.

حرکت را آتشین کنید: در بعضی مواقع این پوزیشن  باعث طولانی تر شدن رابطه جنسی می شود. با دست کلیتوریش خود راتحریک کنید

 

۶٫ پوزیشن جادوگری

 

چکار بکنید: دراز بکشید و پاهای خود را روی سرشانه های شریک جنسیتان بگذارید.

 

 

 

پوزیشن جادوگری

پوزیشن جادوگری

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی بسیار جذاب است زیرا وقتی پاهای خود را بالا می برید ، واژن تنگ تر و باریک می شود و به تحریک بیشتر شما کمک می کند.

حرکت را آتشین کنید: از شریک جنسی خود بخواهید که شما را با حرکت به سمت چپ و راست یا بالا و پایین قرار دهد. دست های همسر تان را به سمت سینه ها یا باسن تان هدایت کنید.

۷٫ پوزیشن دختر گاوچران

 

چکار بکنید: شریک جنسیتان دراز بکشد و شما روی بدن او و بر روی زانوهایتان بنشینید. دستانتان را روی قفسه سینه شریک جنسیتان بگذارید و بدنتان را بالا و پایین کنید. برای فشار کمتر بر روی ران های خود، از شریک خود بخواهید ران هایتان را نگهدارد تا به شما کمکی کرده باشد.

 

 

پوزیشن دختر گاوچران

پوزیشن دختر گاوچران

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی فشار کمتری را روی پاهای شما ایجاد می کند و ارگاسم را آسان تر می کند
حرکت را آتشین کنید: برای تحریک بخش های مختلف واژن ، فشار ها و دخول را به طور منظم کم عمق و عمیق کنید. از همسرتان بخواهید  سینه هایتان را لمس کند .

۸٫ پوزیشن تک چرخ

 

این کار را انجام دهید: روی دست و پایتان بمانید .شریک جنسیتان از پشت پاهای شما را بالا نگهدارد. سپس پاهای خود را به دور کمر او قفل کنید.

 

پوزیشن تک چرخ

پوزیشن تک چرخ

 

این وضعیت چه کمکی می کند: گذشته از اینکه یک تمرین شگفت انگیز بازو برای شماست، این موقعیت جنسی به شریک جنسیتان امکان نفوذ عمیق تری را می دهد.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید به یک میز یا کنار تخت تکیه کنید تا به بازوهای خود استراحت دهید و بدنتان را از کمر پیج و تاب دهید .

 

۹٫ پوزیشن جهش قورباغه

 

چکار بکنید: زانو بزنید و کف دستانتان را روی زمین بگذارید .همزمان با بالا نگه داشتن باسن ، به سر و دستانتان استراحت دهید. حال شریک جنسیتان پشت شما روی زانوها نشسته و مقاربت انجام میگیرد.

 

پوزیشن جهش قورباغه

پوزیشن جهش قورباغه

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این پوزیشن جنسی باعث نفوذ عمیق تر آلت می شود و به شما امکان استراحت روی بالش را می دهد.
حرکت را آتشین کنید: با دستانتان کلیتوریس خود را تحریک کنید.

۱۰٫ پوزیشن ایستاده و خم شده

 

چکار بکنید: هر دو بایستید ، شما از کمر به سمت جلو خم شوید. شریک جنسیتان از پشت به شما نزدیک شود و رابطه جنسی اتفاق بیافتد.

 

پوزیشن ایستاده و خم شده

پوزیشن ایستاده و خم شده

 

این وضعیت چه کمکی میکند: خم شدن در طی این موقعیت جنسی به محکم تر شدن دیواره های واژن کمک می کند و شدت اصطکاک را افزایش می دهد.
حرکت را آتشین کنید: شریکتان میتواند با دست آزاد خود ، کلیتوریس شما را تحریک کند ، و یا دستان شما را از پشت با تکه ای پارچه ببندد.

۱۱٫ پوزیشن کوه جادویی

 

چکار بکنید: شریک زندگی شما نشسته ، پاها را خم کرده و به دست و ساعد خود تکیه داده است. شما همین کار را می کنید و بعد از آن به او نزدیک میشوید تا اینکه ارتباط برقرار شود.

 

پوزیشن کوه جادویی

پوزیشن کوه جادویی

 

این وضعیت چه کمکی می کند: شما با نگاه کردن به یکدیگر احساس صمیمیت بیشتری خواهید کرد. با برخورد کردن کلیتوریس بر روی لگن وی ، تحریک خود را افزایش دهید.
حرکت را آتشین کنید: تکه های یخ را روی سینه خود بکشید و بگذارید آب سرد در زیر لگن او جمع شود.

۱۲٫ پوزیشن گاوچران

 

چکار بکنید: روی تن شریکتان بنشینید و بر روی زمین زانو بزنید، دستانتان را بر روی سینه شریک جنسیتان بگذارید و با کمک ران های خود ، بدنتان را بالا و پایین ببرید. شما می توانید با تکیه به عقب و حمایت از خود بر روی رانهای شریکتان ، مقداری از وزن خود را از طریق لگن وی تسکین دهید.

 

پوزیشن گاوچران

پوزیشن گاوچران

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با تسلط بر این موقعیت جنسی ، ارگاسم خود را به تاخیر می اندازید.
حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را از هم دور کنید تا به او نزدیک تر شوید.

۱۳٫ پوزیشن معکوس گاوچران

 

چکار بکنید: همانند حرکت گاوچران ، بر روی تن شریکتان نشسته و زانو بزنید با این تفاوت که روی او به پشت شما باشد.

 

پوزیشن معکوس گاوچران

پوزیشن معکوس گاوچران

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت به شما این امکان می دهد تا کنترل خود را به دست بگیرید و سرعت و ریتمی را که دوست دارید را به شریکتان نشان دهید.
حرکت را آتشین کنید: برای به دست آوردن تکیه گاه بیشتر ، زانوها و شانه های خود را درون پاها و بین ران های شریکتان قرار دهید.

۱۴٫ پوزیشن پسر گاوچران

 

چکار بکنید: به پشت بخوابید تا شریک جنسیتان بر روی شما بنشیند و دخول انجام شود.

 

پوزیشن پسر گاوچران

پوزیشن پسر گاوچران

 

این وضعیت چه کمکی میکند: شدت نفوذ را افزایش می دهد.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید سینه هایتان را نوازش کند

۱۵٫ پوزیشن رقص باله

 

چکار بکنید: روی یک پا بایستید ، با شریک زندگی خود روبرو شوید و پای دیگر را دور کمر او بپیچانید.

 

 

پوزیشن رقص باله

پوزیشن رقص باله

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی امکان رابطه جنسی با تماشای صورت شریک جنسیتان را فراهم میکند
حرکت را آتشین کنید: اگر بدن انعطاف پذیری دارید ، سعی کنید که پای بلند شده تان را روی شانه او برای نفوذ عمیق تر آلت، قرار دهید.

۱۶٫ پوزیشن خوابیده

 

چکار بکنید: ابتدا شما روی تخت دراز بکشید بعد شریکتان بر روی شما.به طوری که بتوانید صورت های یکدیگر را ببینید.

 

 

 

پوزیشن خوابیده

پوزیشن خوابیده

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی ساده ، زیبا ، مؤثر و با کمال تعجب همه کاره است.
حرکت را آتشین کنید: می توانید با تغییر دادن زاویه پاها ، احساس خوشایند تری به هردویتان ببخشید.

۱۷٫ پوزیشن ضربدری

 

چکار بکنید: بخوابید تا شریک جنسیتان روی شما قرار بگیرد. سپس زاویه را بچرخانید تا جایی که بدن هایتان X را تشکیل بدهند.

 

 

پوزیشن ضربدری

پوزیشن ضربدری

این وضعیت چه کمکی می کند: شما با این موقعیت جنسی احساس می کنید که  بدن او بیشتر در حال حرکت است.
حرکت را آتشین کنید: از این زاویه منحصر به فرد برای ماساژ دادن کمر ، باسن یا پاهای او هنگام رابطه استفاده کنید.

۱۸٫ پوزیشن تکیه گاه

 

چکار بکنید: در حالی که او روی تختخواب یا صندلی نشسته است و پاهایش را دراز کرده است، به پشت بنشینید و پاهایتان را دراز کنید.

 

پوزیشن تکیه گاه

پوزیشن تکیه گاه

 

 

این وضعیت چه کمکی میکند: برای برخی افراد، ندیدن صورت شریک جنسیشان حین رابطه جنسی ، به آنها آرامش میدهد. پیشنهاد ما برای چنیتن افراد این پوزیشن است.
حرکت را آتشین کنید: ماهیچه های کف لگن خود را منقبض کنید.

 

۱۹٫ پوزیشن اسپونینگ spooning

 

چکار بکنید: هر دو به یک سمت مشترک بخوابید به گونه ای که همسرتان پشت شما قرار بگیرد. زانوهایتان را کمی به جلو خم کنید. حال شریکتان از پشت رابطه را برقرار میکند. (در این پوزیشن با ریتمی مشترک ،به بدن خود حرکت دهید و از شریک خود بخواهید با شما همگام شود.)

 

پوزیشن حرکت یکسان

پوزیشن اسپونینگ spooning

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی امکان تماس پوستی بیشتر را فراهم می کند و تحریک شما را افزایش می دهد.
حرکت را آتشین کنید: از شریک خود بخواهید دسه هایش را بر شانه های شما بگذارد تا بیشتر به جلو سمت بدنتان متمایل شود. بدین ترتیب دخول عمیق تر اتفاق می افتد.

ادامه مطلب  هزینه تزریق چربی به واژن چقدر است؟ [ نکات مهم ]

 

۲۰٫ پوزیشن حرکت یکسان معکوس

 

چکار بکنید: مقابل یکدیگر بخوابید و دستهایتان را بر شانه های شریک جنسیتان قرار دهید. اکنون دخول صورت میگیرد. (به یاد داشته باشید در این پوزیشن نیز مانند پوزیشن قبل، هر دو باید با ریتمی یکسان به اندام خود حرکت بدهید)

 

 

پوزیشن حرکت یکسان معکوس

پوزیشن حرکت یکسان معکوس

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: تمامی اندام شریکتان را در این پوزیشن میتوانید ببینید و همچنین رابطه چشمی نیز برقرار است.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید پاهایتان بین پاهای او قفل کنید.

۲۱٫ پوزیشن دیوار طلایی

 

چکار بکنید: هر دو به سمت یکدیگر بنشینید و زانو هایتان را به سمت بالا خم کنید و از پشت به دست هایتان تکیه دهید. حال فاصله را به حداقل برسانید تا رابطه ایجاد شود.

 

پوزیشن دیوار طلایی

پوزیشن دیوار طلایی

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با انجام این پوزشین میتوانید اندام های یکدیگر را ببینید تا لذتتان بیشتر شود. شما همچنین می توانید بر عمق ، سرعت و زاویه رابطه جنسیتان کنترل داشته باشید.
حرکت را آتشین کنید: از شریک جنسیتان بخواهید کلیتوریس شما را تحریک کند.

۲۲٫ پوزیشن صدف

 

چکار بکنید: دراز بکشید و سعی کنید پاهایتان را به قدری بالا ببرید تا در پشت گردنتان آنها را به هم قفل کنید. حال شریکتان بر روی شما به حالت خوابیده قرار بگیرد تا رابطه جنسی اتفاق بیافتد.

 

پوزیشن صدف

پوزیشن صدف

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: دستان شما برای تحریک کردن کلیتوریستان آزاد است.
حرکت را آتشین کنید: به گونه ای قرار بگیرید که کلیتوریس شما بیشترین تحریک را داشته باشد.

۲۳٫ پوزیشن چرخیده

 

چکار بکنید: در حالی که پاهای خود را به سمت بالا و خم قرار داده اید ، روی پشت خود دراز بکشید تا قوزک های پایتان را دو طرف سر شما باشد. اکنون شریک جنسیتان از بالا می تواند رابطه را ایجاد کند.

 

پوزیشن چرخیده

پوزیشن چرخیده

 

این وضعیت چه کمکی می کند: گذشته از برقراری تماس چشمی ، ریزش جریان خون بیشتر به سر شما باعث افزایش اکستازی می شود.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید از مواد خوراکی شیرین استفاده کند و آن را بر روی بدنتان برید و بخورد. این اتفاق احساسات شما را درگیر می کند و باعث افزایش تجربه می شود.

۲۴٫ پوزیشن صندلی

 

چکار بکنید: شریک زندگی شما روی لبه تخت می نشیند و شما روی او می نشینید ، رو به جلو.

 

 

پوزیشن صندلی

پوزیشن صندلی

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی ، تحریم بیشتر را در نقطه ی G-spot شما بدنبال می آورد. در ضمن ، می توانید از دستان خود برای تحریک استفاده کنید.
حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را به سینه خود نزدیک کنید و از پای خود را روی تخت بعنوان تکیه گاه استفاده کنید.

۲۵٫ پوزیشن جادوگر

 

چکار بکنید: بخوابید و از شریکتان بخواهید به سمت شما بر روی زانوهایش بنشیند . حال او از ران هایتان شما را به سمت بالا بیاورد و دخول شکل گیرد.

 

 

پوزیشن جادوگر

پوزیشن جادوگر

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت به شریکتان این فرصت را میدهد تا بیشتر ناحیه کلیتوریس شما را تحریک کند.
حرکت را آتشین کنید: برای نفوذ عمیق تر ، یکی از پاهایتان را صاف نگه دارید.

۲۶٫ پوزیشن زاویه باز

 

چکار بکنید: بخوابید و پاهایتان را از هم دور کرده و آنها را بالا بیاورید.حال شریکتان به حالت خوابیده بر روی شما قرار بگیرد و دخول انجام شود.

 

 

پوزیشن زاویه باز

پوزیشن زاویه باز

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این پوزیشن امکان تماس عالی بدن ها با یکدیگر را فراهم می کند.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید مچ پا را بگیرید. این کار می تواند تمرین کشش عالی برای عضلاتتان باشد.

۲۷٫ پوزیشن جرقه

 

چکار بکنید: در حالی که روی پشت خود دراز کشیده اید ، پای راست خود را بالا ببرید تا او بتواند خود را بین زاویه ۹۰ درجه بین پاهای شما قرار دهد و دخول را شکل بدهد.

 

پوزیشن جرقه

پوزیشن جرقه

 

این وضعیت چه کمکی می کند: میتوانید برای استراحت دادن به پاهای خود، آنها را بر روی شانه ی شریک جنسیتان بگذارید. همچنین میتوانید ناحیه کلیتوریس خود را تحریک کنید.
حرکت را آتشین کنید: تنفس خود را همزمان کنید. یکی از شما رهبری را به دست می آورد و دیگری را دنبال می کند تا با هم استنشاق و بازدم کنید. ریتم هماهنگ ، گفتگوی ناگفته از صمیمیت را باز می کند.

۲۸٫ پوزیشن صندلی چرخدار

 

چکار بکنید: از شریک زندگی خود بخواهید که در لبه یک تخت یا صندلی بنشیند و خود را به گونه ای قرار دهید که باسن شما در دامان او باشد و دستان خود را محکم روی زمین بگذارید. پاهایتان را از پشت کمر بکشید و از او بخواهید ران هایتان را نگهدارد.

 

 

پوزیشن صندلی چرخ دار

پوزیشن صندلی چرخ دار

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت امکان نفوذ عمیق را فراهم می کند. همچنین این حرکت میتواند بازوهای شما را تقویت کند.
حرکت را آتشین کنید: توسط ماهیچه های لگنتان ، به بدنتان حرکت دهید.

۲۹٫ پوزیشن میز

 

چکار بکنید: شما لازم نیست این کار را روی یک میز انجام دهید ، هر سطحی که باعث شود دخول در این پوزیشن به آسانی انجام شود مناسب است. لبه ی یک تخت بخوابید به گونه ای که پاهایتان آزاد باشد. حالا از او بخواهید بصورت ایستاده به شما نزدیک شود و دخول را شکل بدهد.

 

 

پوزیشن میز

پوزیشن میز

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت برای عملکرد چهره به چهره عالی است. به علاوه اگر شما و شریک جنسیتاندارای قد های مختلف هستید ، این پوزیشن بسیار مناسب شماست.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید پاهای خود را به سمت پایین بیاورید و پاهای خود را روی سینه او ، جلوی شانه های خود قرار دهید. این کار به شما این امکان می دهد که سرعت و عمق فشار را کنترل کنید.

۳۰٫ پوزیشن اتاق نوشیدنی

 

چکار بکنید: در حالیکه شریکتان بر روی صندلی و یا لبه تخته نشسته است، شما نیز مانند او و در مقابل او بنشینید تا دخول صورت بگیرد.

 

پوزیشن اتاق نوشیدنی

پوزیشن اتاق نوشیدنی

 

این وضعیت چه کمکی می کند: به شما کمک می کند سرعت و شدت دخول را تنظیم کنید.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید این پوزیشن را روی پله ها یا لبه وان انجام دهید.

۳۱٫ پوزیشن چهار زانو

 

چکار بکنید: شریک زندگی شما به صورت چهار زانو بنشیند ، شما نیز بر روی پاهای او بنشینید و پاهایتان را به دور کمر او در هم قفل کنید.

 

پوزیشن چهار زانو

پوزیشن چهار زانو

 

این وضعیت چه کمکی می کند: داشتن پوزیشن های جنسی تازه ، باعث لذت شما میشود.
حرکت را آتشین کنید: یکدیگر را نگاه کنید تا این تماس جنسی باعث لذتتان شود.

۳۲٫ مرد ایستاده

چکار بکنید: از شریکتان بخواهید شما را در آغوش خود نگهدارد به گونه ای که پاهایتان دور کمر او قفل شود و تماسی با زمین نداشته باشید.

 

 

پوزیشن مرد ایستاده

پوزیشن مرد ایستاده

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت فیلم های عاشقانه است که شما نیز با انجام آ« ، تجربه ای تازه بدست می آورید.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید که شما را با دقت در مقابل دیوار بالا بکشید.

۳۳٫ پوزیشن عنکبوت

چکار بکنید: با پشت بخوابید و زانوهای خود را به گونه ای که کف پاهایتان روی زمین است، خم کنید. از شریک خود نیز بخوابید بنشیند و او هم مانند شما زانوهایش را خم کند، به گونه ای که کف پاهایش بر روی زمین باشد. حال پای خود را کنار کمر او بگذارید تا او نیز پایش را کنار دست شما بگذارد.

 

پوزیشن عنکبوت

پوزیشن عنکبوت

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با این حرکت شما میتوانید تماس چشمی هنگام انجام رابطه، حفظ کنید.
حرکت را آتشین کنید: دست شریک زندگی خود را بگیرید و در حالی که او دراز کشیده است خود را به حالت چمباتمه ای بکنید. یا او می تواند به صورت نشسته بماند و شما را در مقابل سینه خود بکشاند.

۳۴٫ پوزیشن خوابیده و نشسته

چکار بکنید: با پاهای رو به جلو ، روی تخت روبرو یکدیگر بنشینید. شما روی تخت بخوابید. پای راست شریکتان را بر روی شانه سمت چپ خود بگذارید و پای سمت راستتان را بر روی شانه سمت چپ شریکتان بگذارید

 

پوزیشن خوابیده و نشسته

پوزیشن خوابیده و نشسته

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این پوزیشن ،رابطه جنسی آهسته و طولانی ای برای شما رقم خواهد زد.
حرکت را آتشین کنید: شما میتوانید موقعیت خود را با شریکتان عوض کنید.

 

 

۳۵٫ پوزیشن مرد تنبل

چکار بکنید: بالش هایی را در پشت شریک زندگی خود قرار دهید از او بخواهید به آنها تکیه دهد و پاهایش را دراز کند. حال شما نیز بر روی پاهای او بنشینید و زانوهای خود را خم کنید تا خود را بیشتر به او نزدیک کنید ، با استفاده از یک دست ، آلت تناسلی خود را هدایت کنید.

 

پوزیشن مرد تنبل

پوزیشن مرد تنبل

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت شما را کنترل می کند و صمیمیت زیادی را حفظ می کند. از آلت تناسلی مرد خود به عنوان یک ابزار خودارضایی ، چیزی برای مالش و تحریک کلیتوریس خود استفاده کنید.
حرکت را آتشین کنید: کمی بعد پوزیشن خود را به حالت عنکبوتی تغییر دهید

ادامه مطلب  رشد سينه تا چند سالگي ادامه دارد؟ با ذکر نکات مهم

۳۶٫پوزیشن برفی

چکار بکنید: روی پشتتان دراز بکشید و شریک زندگی تان بخواهید چهار دست و پا باشد. پاهای خود را بلند کرده و آنها را به پشت او بپیچانید تا لگن شما را بالا رود تا رابطه ایجاد شود. باسنش را بگیرید و به او کمک کنید تا حرکت راحت تری انجام دهد. کمی عمل ماساژ را به دست خود اضافه کنید.

 

 

پوزیشن برفی

پوزیشن برفی

 

این وضعیت چه کمکی می کند: شما یک نمای واضح از باسن او را دریافت می کنید که این امر موجب لذت بیشتر شما می شود. بعلاوه ، در این موقعیت ، شما می توانید به راحتی به تحریک آلت او بپردازید.
حرکت را آتشین کنید: میتوانید با تغییر موقعیت های خود و شریکتان، تجربه ای تازه بدست آورید.

۳۷٫ پوزیشن گل پیچیده در هم

چکار بکنید: از شریک زندگی خود بخواهید که روی ران ها و ساق پاهایش بنشید و به روی ران هاییش بنشینید ، رو به روی او ، پاهایتان را دور کمر او بگذارید.

 

پوزیشن گل پیچیده در هم

پوزیشن گل پیچیده در هم

 

این وضعیت چه کمکی میکند: با چهره به چهره شدن با شریکتان، صمیمیت در رابطه را افزایش دهید. به علاوه در این موقعیت فضای کافی برای خلاقیت وجود دارد ، مانند تحریک مناطق مختلف.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید که نوک سینه هایتان را لیس بزند و بگذارید دستانش شما را تحریک کند.

۳۸٫ پوزیشن مار

چکار بکنید: روی شکم خود دراز بکشید ، و شریک زندگی تان بر روی شما نیز به حالت دراز کشیدن باشد تا رابطه صورت بگیرد.

 

 

پوزیشن مار

پوزیشن مار

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت امکان نفوذ عمیق تر را فراهم می کند ، و تناسب خاصی به شما می دهد که شما و شریک زندگی خود احساس خوبی داشته باشد.
حرکت را آتشین کنید: می توانید به عقب برگردید تا عمق دخول را کنترل کنید.

۳۹٫ پوزیشن زن فرمانروا

چکار بکنید: این موقعیت دقیقاً مانند گاوچران است اما با حرکاتی همراه با پیچ و تاب. از شریک جنسیتان بخواهید بخوابد و شما روی او بنشینید اما اینبار دستانتان را پشت خود و بر روی پاهای او بگذارید

 

پوزیشن زن فرمانروا

پوزیشن زن فرمانروا

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این تغییر در زاویه به هدف قرار گرفتن نقطه G شما کمک می کند و به شما امکان کنترل سرعت و عمق دخول  را می دهد. به علاوه، شریک زندگی تان به آسانی به کلیتوریس شما دسترسی دارد.
حرکت را آتشین کنید: به کمک دستتان، کلیتوریس خود را تحریک کنید.

بهترین پوزیشن ها در بارداری

اگر شما منتظر به دنیا آمدن فرزندتان هستید و نگرانید که رابطه جنسی به فرزندتان آسیب برساند ، نباید از رابطه جنسی دست بکشید و آن را موکول کنید به بعد از دوران بارداری . مردان باید بدانند در دوران بارداری همسرشان بیشترین نیاز را به هم آغوشی دارد . سلامت روانی کودک شما در گرو رابطه عاطفی قوی و گرم در دوران بارداری است. در صورتیکه یک بارداری طبیعی دارید ممین باشید که کودک هیچ آسیب از رابطه زناشویی شما نخواهد دید.

۱-پوزیشن spooning : این نوع پوزیشن فشار را از روی شکم باز می دارد و باعث می شود همسر باردار شما راحت بماند . این پوزیش محبوبیت زیادی بین زوجین دارد .  دیدن پوزیشن شماره ۱۹ به شما کمک می کند که چگونه این کار را انجام دهید .

۲- پوزیشن دختر گاوچران : در این نوع از پوزیشن وقتی زن در بالا قرار می گیرد نفوذ را کنترل می کند و رضایت جنسی زیادی برای زنان باردار دارد . پوزیشن شماره ۱۲ به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید .

۳-پوزیشن دختر گاوچران معکوس : مرد در این پوزیشن خوابیده و زن باردار از پشت رو تن مرد نشسته و زانو می زند . این سبک از رابطه زناشویی کمک می کند که زن کنترل و سرعت دلخواه را به دست بگیرد . دیدن پوزیشن شماره ۱۳ به شما کمک می کند ای کار را چگونه انجام دهید .

۴-ایستاده : اگر سن بارداری همسر شما کمتر از ۲۰ هفته باشد می توانید از این سبک استفاده کنید . همسر باردار شما میتواند کف دست ها را به دیوار و برای پایداری به دیوار تکیه دهد .

بهترین پوزیشن برای تحریک بیشتر زن

۱-پوزیشن جادوگری : برای انجام این حالت شریک زن به پشت خوابیده و پاهای خود را روی شانه های مرد که رو به روی او ایستاده می گذارد . این پوزیشن کمک می کند که شما درد کمتری را احساس کنید . برای بهتر انجام دادن این پوزیشن مدل شماره ۲۵ را نگاه کنید .

۲-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره ۳ شما را بشتر راهنمایی می کند.

۳-پوزیشن زن فرمانروا : این پوزیشن شبیه به دختر گاوچران است با این تفاوت که دست های شریک زن پشت قرار می گیرد . مدل شماره ۳۹ به شما بیشتر کمک می کند .

 

بهترین پوزیشن ها برای جلوگیری از درد

دختر گاوچران : در این حالت زن روی تن مرد می نشیند. شما می توانید یک بالشت زیر لگن همسر خود یک بالشت بگذارید تا باسن هایش را برای یک زاویه بهتر بالا بیاورد . پوزیشن شماره ۱۲ به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید .

 

بهترین پوزیشن ها برای دخول عمیق تر

۱-پوزیشن بید مجنون : در این حالت شریک زن به پهلوی راست می خوابد و پاهای خود را باز می کند . شریک مرد بین پاهای زن قرار می گرد . پای چپ زن دور مرد و پای راست کمی عقب تر قرار می گیرد . پوزیشن شماره ۴ میتواند بیشتر شما را راهنمایی کند .

۲-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره ۳ شما را بشتر راهنمایی می کند.

۳-پوزیشن زن فرمانروا : این پوزیشن شبیه به دختر گاوچران است با این تفاوت که دست های شریک زن پشت قرار می گیرد . مدل شماره ۳۹ به شما بیشتر کمک می کند .

 

۴-پوزیشن مار : این حالت باعث می شود شریک مرد نفوذ عمیق تری داشته باشد . زن به روی شکم خوابیده و مرد هم روی زن خوابیده و نفوذ صورت می گیرد . مدل ۲۸ شما را بیشتر راهنمایی می کند .

بهترین پوزیشن ها برای زنان چاق

 

۱-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره ۳ شما را بشتر راهنمایی می کند.

۲-دختر گاوچران : در این حالت زن روی تن مرد می نشیند. شما می توانید یک بالشت زیر لگن همسر خود یک بالشت بگذارید تا باسن هایش را برای یک زاویه بهتر بالا بیاورد . پوزیشن شماره ۱۲ به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید .

۳-گاوچران معکوس : در این حالت زن برعکس روی تن همسر خود می نشیند . اکر دوست داشتید می توانید کمی به جلو خم شوید و کف دست خود را روی زمین بگذارید . دیدن پوزیشن شماره ۱۳ به شما کمک می کند ای کار را چگونه انجام دهید .

۴-اسپونینگ spooning  : در اسپونینگ زن خوابیده و مرد پشت آن قرار گرفته  به این صورت  نفوذ انجام می شود  . دیدن پوزیشن شماره ۱۹ به شما کمک می کند که چگونه این کار را انجام دهید .

 

بهترین پوزیشن ها برای مردان چاق

۱-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره ۳ شما را بشتر راهنمایی می کند.

۲-پوزیشن میز : در این حالت نفوذ به راحتی صورت می گیرد . این کار را روی میز یا تخت می توانید انجام دهید . شریک زن میتواند رو تخت خوابیده و شریک مرد روبروی زن ایستاده سپس زن پاهای خود را دور مرد حلقه ومرد  نفوذ را انجام می دهد . مدل شماره ۲۹ می تواند بیشتر به شما کمک کند .

۳-پوزیشن اتو : در این حالت آلت شریک جنسی شما بزرگتر به نظر می آید . شریک زن به روی شکم خوابیده و شریک مرد روی زن خوابیده و به این صورت نفوذ انجام می شود . مدل شماره ۵ شما را بیشتر راهنمایی می کند .

 

 

بهترین پوزیشن ها برای اولین رابطه زنان

پوزیشن صدف : این حالت نیاز به انعطاف پذیری زیادی دارد . برای انجام این کار شریک زن به پشت می خوابد سپس پاهای خود را بالا گرفته و باز می کند و دست ها پشت زانو قرار می گیرد . شریک مرد زانو زده و نفوذ را انجام می دهد . مشاهده کردن پوزیشن شماره ۲۲ میتواند به شما کمک کند چکونه این کار را انجام دهید

منبع:
کامش

 

حتما ببینید

كيست سينه در زنان

علائم كيست سينه چیست؟ چگونه کیست سینه را تشخیص دهیم؟

با شناخت علائم كيست سينه شما میتوانید این عارضه را بهراحتی تشخیص دهید. کیست سینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *