از چه راه هایی وارد شویم تا مادر شوهر علاقه به ما پیدا کند ؟

چگونه می توانیم وارد شویم تا مادرشوهر به ما علاقه مند شود؟
در خانواده های تازه ازدواج کرده و دختران شاهد عجله زیادی برای حضور در پیش مادر شوهر خواهیم بود. روی خط بمانید.

 

رابطه عروس و مادرشوهر همیشه در جامعه مورد انتقاد قرار گرفته است. البته افرادی هستند که علاوه بر این باورها ، رابطه خوبی با مادر شوهر نیز دارند. نقش مادر شوهر خود را بازی نکنید و به تدریج با او دوست خوب شوید.

 

• با همسرتان مسابقه ای برگزار کنید که در آن توپ او را بگیرید ، عاشق مادرش باشید. ما به شما قول می دهیم تا پایان عمر نتیجه خوبی داشته باشید.

 

موارد بد را فراموش کنید و هرگز در مورد جنبه های منفی رابطه خود با خانواده با شریک زندگی خود صحبت نکنید. اگر چیزی شما را نگران کرد ، آن را همراه با نکات مثبت با آرامش بیان کنید.

 

• اگر به دنبال راحتی هستید ، در ابراز عشق به خانواده شوهر ، به ویژه مادرش ، منتظر پاسخ مثبت نباشید.

 

همانطور که فرزندتان را دوست دارید ، شوهر و مادر شما نیز حق دارند یکدیگر را دوست داشته باشند. پس صادق باشید و به آن عشق احترام بگذارید.

 

• تمام سخنان شوهرتان را مسلم و بدیهی نگیرید. برای شادابی خودتان باید به راحتی از کنار برخی کلمات عبور کنید.

 

به یاد داشته باشید که فرزندان شما علاوه بر عموها و عمه ها به عموها نیز نیاز دارند. بنابراین سفر بین دو خانواده را متعادل کنید و بگذارید فرزندانتان هویت گسترده تری داشته باشند.

از چه راه هایی وارد شویم تا مادر شوهر علاقه به ما پیدا کند ؟

• مادرشوهر خود را متقاعد کنید که پسرش را نخواهید گرفت. البته ، این لازم نیست که یک نقل قول مستقیم باشد. بهتر است این را با رفتار و گفتار غیر مستقیم خود ثابت کنید.

 

چگونه قلب مادر شوهر خود را بدست آوریم؟

به گفته تالاب ، البته هرگز نباید به مادرشوهر با مشكل نگاه كرد ، اما برای یافتن توجیه منطقی و منطقی و رهنمودهای روانشناختی در مورد نحوه گرفتن عروسها از مادرزن ، به سراغ ماریام رفتیم. حسینی ، روانشناس.

 

از افکار بی اثر بپرهیزید: با در نظر گرفتن سه عنصر صمیمیت ، عشق و تعهد ، رابطه خوبی با مادر شوهر خود برنامه ریزی کنید ، افکار بد بینش شما را از بین می برد و تصمیم گیری را برای شما دشوار می کند.

 

روابط مبتنی بر احترام: روابط خود را براساس احترام متقابل برنامه ریزی کنید. منتظر نمانید تا از شما پیشی بگیرد. بزرگتر و کمتر یک اصل مهم و به یاد ماندنی در این زمینه است. شخصی به دیگران احترام می گذارد ، شخص محترمی وجود دارد و شخصی که به دنبال احترام است باید آغازگر احترام به دیگران باشد.

 

روابط صمیمی: اگر خانواده شوهر و به ویژه مادر او متقاعد شوند که پسر آنها با خانواده ای صمیمی و صمیمی ارتباط دارد ، روابط عاطفی و عشق آنها تقویت می شود. اما اگر از ابراز عشق خودداری کنید ، احساس نزدیکی بین شما مخدوش می شود.

 

نامزد و مسئولیت پذیر باشید: تصور کنید که وقتی مادرتان را مریض می کند چقدر وقت می گذارید تا به او اطمینان دهید. با خانواده شوهر خود ، به خصوص مادرش ، یکسان باشید. البته با کاهش تعهد نسبت به خانواده بعد از ازدواج ، تعادل خود را حفظ کنید. به یاد داشته باشید که مادرشوهر شما گرانبها ترین فرد زندگی شما ، همسرتان را با خون قلب خود پرورش داده است.

 

بیان غیر مستقیم آرزوها: با خانواده ها روبرو نخواهید شد. بنابراین ، اگر مکالمه ای داشتید ، با مهربانی همه چیز را به همسرتان بگویید و اجازه دهید او مشکل را حل کند. در بعضی موارد شما باید سکوت کنید. به عنوان مثال ، هنگامی که بین اعضای خانواده همسرتان اختلاف است.

منبع:
https://www.talab.org/psychology/family/از-چه-راه-هایی-وارد-شویم-تا-مادر-شوهر-عل.html

درباره‌ی تاپ پرشین

حتما ببینید

چگونه در استفاده از مایکروفر طعم غذا را حفظ کنیم؟

چگونه در استفاده از مایکروفر طعم غذا را حفظ کنیم؟

ما درباره استفاده از اجاق مایکروویو و خطرات احتمالی آن چیزهای زیادی شنیده و خوانده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *